Охорона Путіна вже готується захищати його від перевороту – The Insider

|
Версия для печатиВерсия для печати

Залучать навіть священників, гіпнотизерів та політруків.

26 жовтня у центрі Москви з'явилася бойова техніка та озброєні люди. Деякі москвичі з надією подумали про те, що відбувається військовий переворот, але у Федеральній службі охорони (ФСО) поспішили заявити, що «проводяться планово-тактичні навчання з нейтралізації загроз тероризму та захисту вищих органів влади». Як йдеться у публікації The Insider, тактичні навчання – лише невелика частина спецзаходів на випадок переведення ФСО у режим воєнного часу.

У розпорядженні The Insider опинився проєкт секретного «Плану морально-психологічного забезпечення перевкедення Оперативного управління ФСО (далі – ОУ ФСО) з мирного на воєнний час», що є ключовим у кремлівській охороні. Це управління відповідає не лише за безпеку перших осіб, а й виконує контррозвідку всередині ФСО. Проєкт поділено на чотири частини:

  1. «Заходи, що проводяться за безпосередньої підготовки до переведення на роботу в умовах воєнного часу»;
  2. «Заходи, що проводяться під час запровадження ступеня бойової готовності “Підвищена”»;
  3. «Заходи, що проводяться під час запровадження ступеня бойової готовності “Військова небезпека”»;
  4. «Заходи, що проводяться під час запровадження ступеня бойової готовності “Повна”».

Напередодні до військового часу пропонується організувати «виконання заходів щодо морально-психологічного забезпечення оперативно-службової діяльності» офіцерів ФСО та «підготовка донесень про морально-психологічний стан особового складу».

У частині «Підвищена бойова готовність» рекомендується проведення індивідуальних бесід та доведення до особового складу ОУ ФСО внутрішньої, міжнародної та військово-політичної обстановки. Передбачено також відвідування Зали слави у Кремлі та екскурсію до собору Казанської ікони Божої Матері.

У частині «Військова небезпека» пропонується «оперативне інформування та роз'яснення завдань, що стоять перед підрозділом та проведення занять із суспільно-державної підготовки». У разі військової небезпеки можлива евакуація з Москви членів сімей офіцерів кремлівської охорони. Підбадьорюватимуть підлеглих командири підрозділів та психологи з Управління кадрів ФСО.

З настанням «Повної бойової готовності» необхідно «роз'яснити особовому складу вимог російського законодавства про відповідальність за воєнні злочини, недопущення розгубленості та паніки серед військовослужбовців та членів їхніх сімей».

У документі йдеться про те, що у разі перевороту в деяких захисників Кремля можуть виникнути пригніченість, замкнутість, невпевненість у правильності дій начальства, почуття страху за своє життя. Серед заходів у відповідь пропонується використовувати «контрнавіювання», «контрпереконання», «перехоплення ініціативи», «підміну об'єктів» та бесіди зі співробітниками, які мають схильність до нервово-психічної нестійкості. У документі йдеться, що ворог хитрий і насамперед домагатиметься «зниження психологічної стійкості особового складу, його моральної дезорієнтації та доведення до стану неготовності чинити опір». Головними загрозами вважаються телебачення, радіо, друковані ЗМІ, соцмережі в інтернеті, книги, брошури та листівки.

Також говориться, що агенти іноземних розвідок можуть задіяти громадські рухи, неурядові та релігійні організації та натиснути на офіцерів ФСО через родичів. Особливий акцент робиться на деяких осіб, «підготовлених для психологічного зараження особового складу та які мають гіпнотичні здібності». Але що це за особи та як вони можуть загіпнозувати кремлівську охорону, незрозуміло.

Також, як зазначено в плані, противник має намір застосувати витонченіші методи: програмні та апаратні закладки, що містять функції створення звукових та візуальних ефектів; хімічні та біологічні рецептури психологічної дії; комп'ютерні псі-віруси та програми прихованого впливу на операторів електронно-обчислювальної техніки; псі-генератори; низькочастотні акустичні генератори; рекламну продукцію; предмети повсякденного вжитку у підготовленій упаковці.

Також для офіцерів ФСО передбачені психокоректуючі ігри, які в основному призначені для вироблення уваги та подолання страхів у дітей дошкільного віку. Для цього дитячі психологи використовують ляльки людей чи тварин. Як це виглядатиме на практиці, важко собі уявити. Залишається загадкою також те, що мається на увазі під «підготовленою упаковкою».

Як з'ясував The Insider, за реалізацію плану відповідає заступник директора ФСО Александр Комов, який входить до особливо засекречених співробітників ФСО. Колеги по службі за очі називають його «Звездочетом», оскільки він є постійним учасником різних наукових семінарів та дискусій з вивчення космосу. Джерело The Insider в охороні Кремля повідомило, що він керує групою позаштатних радників, до якої входять астрологи, чорні маги та екстрасенси. Деякі з них були консультантами у начальника особистої охорони Бориса Єльцина Алєксандра Коржакова, потім Євгєнія Мурова і тепер дають прогнози та поради нинішньому керівництву ФСО. До радників Комова входять астрологи, чорні маги та екстрасенси.

Підлеглим Комов постійно говорить про підступи західних розвідок і закликає не втрачати пильності. При цьому його син Нікіта майже щоліта відправляється на відпочинок до Європи, наприклад Німеччини, Італії та Франції – країни так ненависного Кремлю НАТО.

До основних завдань секретного ОУ ФСО входять протидія іноземним спецслужбам, виявлення корупційних злочинів та перевірка відомостей про доходи та нерухомість офіцерів ФСО. Співробітники управління можуть проводити негласне стеження за своїми товаришами по службі, прослуховувати їх телефони і брати участь у допитах з використанням поліграфа.

ОУ ФСО закуповує детектори «Піранья» (пошук та локалізація радіопередаючих підслуховуючих пристроїв), портативні рентгенотелевізійні установки «Норка-160» (виявлення вибухових пристроїв), локатори ST 400 «Cayman» (перехоплення інформації з мобільних телефонів та SIM карт) і т.д. Але в цих пристроях зазвичай стоять зарубіжні мікрочіпи і в умовах санкцій питання їх ремонту та обслуговування залишається відкритим.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]