Окупанти будують залізницю Маріуполь-Донецьк, щоб посилити військову логістику

|
Версия для печатиВерсия для печати

У російському тилу йде будівництво нової залізничної гілки, що з'єднує Маріуполь із Волновахою та Донецьком. Про це свідчать супутникові знимки (вгорі)

Радник українського мера Маріуполя Петро Андрющенко зазначає, що також розпочалося спорудження залізничного мосту біля села Гранітне через річку Кальміус. Якщо будівництво буде закінчено, гілка Маріуполь — Волноваха буде безпосередньо пов'язана з Таганрогом і Ростовом-на-Дону. На практиці це означає не лише глобальне вирішення питання військової та цивільної логістики, а й кардинальне зниження залежності від залізничного сполучення через Кримський міст.

Раніше «міністр економічного розвитку» Запорізької області Юрій Гуськов повідомляв про початок проектування нової залізничної гілки з Криму до Ростовської області через Запоріжжя та «ДНР» вздовж узбережжя Азовського моря.

Залізниці є найважливішою складовою російської військової логістики, що дозволяє доставляти боєприпаси, людей і техніку на фронт. Офіцер ЗСУ, який пише під ніком Tatarigami_UA, наводить у приклад Кантемування — залізничну станцію у Воронезькій області, яка знаходиться навпроти важливого логістичного вузла Старобільськ у Луганській області і не потрапляє в зону досяжності української артилерії.

На супутникових знімках видно, що на цій станції ночами вивантажують із поїздів техніку.

Tatarigami_UA зазначає, що локальні атаки та руйнування залізничних колій не завдають істотних збитків, оскільки їх можна швидко відремонтувати. Крім того, через розгалуженість мережі залізниць росіяни можуть використовувати альтернативні маршрути, змінюючи схему руху поїздів, що призводить лише до незначного збільшення часу проходження ешелону.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
В Україні у середу тепло до +10-18°, тумани
19:33
Податківиця-"слуга" Хотенко позичила 2,8 млн грн у 12-річного сина та отримала дві квартири в подарунок від матері - громадянки рф
19:08
МСЕК ліквідують з 31 грудня – президент ввів у дію рішення РНБО
18:11
В органах прокуратури втричі більше осіб з інвалідністю, ніж у середньому серед населення, а серед начальників – 38%
17:10
Генпрокурор Костін йде з посади - він тікає від відповідальності
17:01
Цифровізація, перевірки, аудит: на РНБО нарешті визначили, як прибрати злочинність у МСЕК
16:03
Тернопільський обласний прокурор Андрій Миколайчук за 2 роки війни отримав понад 500 тис. грн пенсії як інвалід
14:04
"Россия - наше дело": що залишила упц (мп) у черкаському соборі (ВІДЕО)
12:01
Двічі судився з Пенсійним фондом: керівник Запорізької облпрокуратури Сергій Спільник отримує одну з найбільших пенсій у галузі
10:36
$450 тис. і паспорт рф: СБУ затримала керівницю МСЕК Миколаївщини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]