Олексій Федоричев фінансує закупку додаткового ППО для Одеси
Термінали порту Південний "ТІС-Зерно", "ТІС-Міндобрива", "ТІС-вугілля" та ДП "Ворлд ТІС-Південний" виділять 400 тис. доларів на створення додаткових пересувних груп протиповітряної оборони для захисту Одеси та її мешканців від атак "шахедів".
Як повідомляє пресслужба термінала "ТІС-Зерно", половину суми, 200 тис. доларів, на закупку додаткового ППО, виділяє угорський власник групи "ТІС" Олексій Федоричев.
"Безпека та захист українців – найважливіше питання сьогодення. Керівництво країни, український Уряд та Збройні сили України роблять від себе все можливе, щоб забезпечити цей захист. Однак й бізнес не має стояти осторонь цих процесів. Тільки спільними зусиллями ми збережемо українську землю та людей", - цитує пресслужба слова Олексія Федоричева.
Наразі, розподілом коштів та контролем за виконанням цього проєкту буде займатися Благодійний фонд "Фонд Олексія Ставніцера". Перші транші благодійних внесків вже почали надходити.
"Закуплене обладнання буде передано підрозділам ЗСУ, від яких вже надійшли відповідні запити на фонд. Нові пересувні групи будуть захищати місто в цілому", - повідомляють у фонді.
Скільки планується закупити обладнання для пересувних груп протиповітряної оборони за ці кошти, наразі не повідомляється з міркувань безпеки.
Довідка: "ТІС-Зерно" — український морський термінал з перевалки зернових вантажів. Заснований ТОВ "ТІС-Зерно" у 1999 році. Власник 100% акцій термінала — угорський бізнесмен Олексій Федоричев.
Термінал розташований в акваторії порту "Південний", на північний схід від Одеси. Займає земельну ділянку площею 14 га. Перевалка вантажів здійснюється через модернізований причал № 16 (довжина — 279 м, глибина біля межі — 14 м).
Потужність перевалки вантажів — 7 млн т на рік. Потужність одночасного зберігання складів — 460 тис. т. Потужність підлогового складу зерна — 120 тис. тон (найбільший у Європі).
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 17:33
- Правоохоронці затримали екс-комбрига 155 бригади
- 17:28
- Приплив доларів у рф обвалився до рівня середини 1990-х
- 17:22
- Понад 150 психіатрів Словаччини закликали Фіцо піти у відставку, вони стурбовані неадекватом цього агента ФСБ
- 16:06
- Юрій Касьянов: Знову прої@али
- 14:16
- ДБР і СБУ затримали двох генералів і полковника у справі про захоплення Харківщини росією весною 2024 року
- 13:15
- Купили запчастини до бронетехніки зі збитками у 83 млн: ДБР оголосило підозри військовим
- 13:05
- Ще дві громади перейшли до ПЦУ
- 12:36
- Придністров'я прийняло умови Молдови щодо постачання газу
- 12:03
- ДБР оголосить підозри полковнику та двом генералам
- 11:39
- Бутусов: Чому ми втрачаємо Покровськ і Велику Новосілку
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.