Орендодавці у шоці: в росії спорожнілі торгові площі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вторгнення Росії в Україну призвело до того, що з російського ринку пішли західні бренди. Власники торгових площ у торговельних центрах б'ють на сполох – якщо інших орендарів не знайдеться, то ТЦ стоятимуть напівпорожніми.

Про це заявив перший віцепрезидент Crocus Group Емін Агаларов, пишуть росЗМІ.

Бренди пішли, а торгові площі лишились

Поки що торгові центри ще не втратили трафіку, але, як очікує Агаларов, незабаром це станеться, якщо магазини не відкриються.

«Сьогодні ми просіли на 20-30% за відвідуваністю, але якщо у тебе немає «якорів» (якірних орендарів – ред.), у тебе немає відвідувачів», – додав він.

Бізнесмен зазначив, що основними генераторами трафіку з ключовими локаціями у торгових центрах були мережі H&M, Zara, Adidas та кінотеатри.

«Під час будівництва торгові центри проєктуватися під потенційних орендарів. Отже, здати ключові локації цих компаній, які займали до 4–5 тис. кв. м, нікому. Інших орендарів з таким виторгом – умовно, 100 млн руб. на місяць – немає», – наголосив він.

За його словами, орендна ставка завжди складалася з фіксованої частини та відсотка з обороту, який компенсувався високим виторгом.

 «Інша мережа такого виторгу не матиме, хоч би якими ви там торгували, хіба що наркотиками, якщо це буде законно. Відбити оренду можна було б, а інакше не вийде. Якщо в тебе люксовий ТЦ, тобі потрібні Prada, Chanel, Louis Vuitton, якщо середня категорія – Zara, H&M, Reebok, Adidas. А якщо їх немає, то майданчик знеособлюється», – резюмував він.

На думку Агаларова, не спрацює ні паралельний імпорт, ні спроби створення схем викупу товарів брендів через інші країни, які обговорюються на ринку.

«По-перше, є купа обмежень для такого імпорту, а крім того, ні Азербайджан, ні Грузія, ані Казахстан не захочуть стати буфером для Росії, бо потенційно можуть потрапити під санкції», – пояснив він.

Нагадаємо, що мінекономрозвиткурф спрогнозував падіння ВВП, але російський Мінфін вважає прогноз оптимістичним. У консервативному сценарії прогнозу Мінекономрозвитку очікує падіння ВВП РФ у 2022 році на 12,4%.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні ожеледиця, сніжитиме та дощитиме
19:07
Мінімум троє гравців ВК "Решетилівка" не повернулися в Україну після матчу в Бельгії. Приватний клуб фінансується з обласного бюджету Полтавщини
18:44
"Довічне" отримав фронтовик, який підірвав корумпованих "колег"-депутатів у сільраді на Закарпатті
18:05
Єгор Фірсов: Настав час попрощатись із дядьками-генералами
16:09
Вʼячеслав Курбанов: Як нам суттєво та швидко зміцнити оборону
14:05
Андрій Білецький: Зараз найскладніша ситуація за всі роки війни
13:11
Гліб Бітюков: Фатальна безсилість і неспроможність української влади
12:07
Суди двох інстанцій скасували незаконний штраф НБУ щодо ТОВ «Укрфінстандарт», незважаючи на тиск з боку зам голови НБУ Дмитра Олійника
12:02
Навіщо Зеленський/Єрмак викинули з оборонки Федорова
11:44
Там де влада з головою: Німеччина вже готується до можливого нападу рф на НАТО

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]