Після Євромайдану Міноборони сприймало оборонну промисловість як бізнес. Це величезний злочин — Найєм

|
Версия для печатиВерсия для печати

Він нагадує, що Україна експортувала зброю протягом усіх років після Революції гідності, вже перебуваючи в стані війни з РФ.

Очільник Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм вважає, що після Євромайдану Міноборони країни керувалося бізнес-інтересами в питанні оборонної промисловості. Під час інтерв'ю NV він додав, що і тоді нова влада швидко "закрилася" від громадянського суспільства. 

"Підтримка громадянського суспільства, збагачення державної машини людьми, які готові працювати, збільшення заробітної плати держслужбовців — це головний чинник того, як країна могла б бути іншою, — наголошує Найєм, додаючи, що політика МО в ті часи також була серйозною помилкою. - Що стосується військового напрямку, думаю, що величезний злочин був стосовно оборонної промисловості, яку Міністерство оборони України не сприймало як партнера, а лише як бізнес. Зараз це важко зрозуміти, але ж ми експортували зброю протягом усіх років після революції".

Глава агенства пояснив, що МО не купувало й не замовляло багато з того, що тоді виробляли оборонні компанії країни. Також воно не підтримувало вітчизняні конструкторські розробки.

Вгорі: Мустафа Найєм. Фото: facebook/Александр Кубраков

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]