Польща готується прийняти ще до 800 тисяч біженців з України

|
Версия для печатиВерсия для печати

Від пів мільйона до 800 тисяч біженців з України можуть прибути до Польщі цієї зими.

Про це заявила в інтерв'ю RMF FM підкарпатська воєвода Ева Леніарт, пише "Європейська правда".

"Ми виходимо з того, що існує ризик нової хвилі біженців. Інформація, яка надходить із заходу України після нещодавніх нападів, не є оптимістичною", - пояснилая вона.

Леніарт пояснила, що, за інформацією, яка до неї дійшла, нещодавні російські атаки зруйнували, серед іншого, теплові електростанції та інші об'єкти критичної інфраструктури. Це означає проблеми з опаленням як житла, так і місць колективного перебування людей.

"Я маю на увазі, зокрема, Львів, тому що ми знаємо, що там будуть проблеми. Багато мешканців, з якими ми спілкуємося, висловлюють сумніви щодо того, чи зможуть вони пережити зиму в місті", - визнала підкарпатська воєвода.

Леніарт запевнила, що коли йдеться про наплив біженців, то влада воєводства готується до всіх можливих сценаріїв розвитку подій. Вона також згадала про розмову, яка відбулася у середині вересня з головою Львівської обласної державної адміністрації.

Він зазначив, що у Львівській області перебуває близько 450 000 внутрішньо переміщених осіб зі сходу України, і область готується до напливу близько 500 000 нових людей. "Ми припускаємо, що не менше 500 тисяч - це люди, які можуть прийняти рішення приїхати до Польщі, оскільки підготовлені місця у Львові та околицях не дають можливості пережити зимовий період", - підкреслила Леніарт.

Воєвода розповіла, що наразі функціонує один пункт прийому - на залізничному вокзалі у Перемишлі. "З 1 жовтня ми відновили роботу пунктів підтримки біженців у головних містах нашого воєводства - Жешуві, Перемишлі, Ярославі", - додала вона. За словами Леніарт, у цих пунктах можна отримати гуманітарну допомогу, а також інформацію щодо офіційних формальностей та доступного житла.

Раніше уповноважена уряду Німеччини з питань міграції Рім Алабалі-Радован закликала готуватися до можливого ​​нового притоку біженців з України.

Нагадаємо протягом останніх двох тижнів російські загарбники влаштовують в Україні ракетний терор, атакуючи об’єкти критичної інфраструктури.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У четвер дощ та мокрий сніг лише на заході України
19:04
Пропагандистам Зеленського є чому повчитися: мерія Туркменбаші перед візитом посла США влаштувала "потемкінські" базари і поставила за прилавки вчителів англійської
18:06
Ексочільник Хмельницької обласної прокуратури Олійник продовжує працювати прокурором після скандалу з інвалідністю
17:33
Бюджетні електромобілі: що пропонує ринок
17:04
Покидька Царьова ще раз засудили - тепер до 8 років в'язниці
16:24
Тепер вже колишній полковник СБУ отримав 10 років тюрми за хабар в $60 тисяч
15:42
А ви воюйте. Суд скасував арешт майна родини ексміністра енергетики Ставицького, який обікрав Україну
14:02
Ймовірно кожен двадцятий чоловік в Україні загинув на війні, або отримав важкі поранення – The Economist
12:11
Від фіктивного днопоглиблення та "буксирних схем" на Одещині — до хабарів із київських маршрутників: суд поновив на посаді одіозного портовика
12:04
З фронту вилучили партію неякісних 82-мм мін

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]