Радник президента визнав, що взагалі-то "плану стійкості" ще немає, є лише "хотєлкі" "на стадії підготовки"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Внутрішній "План стійкості", який нещодавно представив президент України Володимир Зеленський у ВР, зараз перебуває на стадії підготовки. Триває робота на базі РНБО, Офісу президента та Кабміну для наповнення пунктів Плану конкретними речами.

Про це у телеефірі заявив радник президента з питань комунікацій Дмитро Литвин, передає "Укрінформ".

За його словами, президент у Верховній Раді презентував пункти, які будуть у "Плані стійкості", але це не сам документ, оскільки він міститиме додатки за різними напрямками.

Литвин пояснив, що презентувати їх усі було б неможливо, оскільки це б забрало багато часу.

Але сам план перебуває зараз на стадії підготовки і обговорення з тими стейкхолдерами, які долучені до конкретних пунктів цього плану. Тобто Президент представив те, що туди точно входитиме, і погодив структуру цього плану. Зараз відбувається робота і на базі РНБО, і на базі ОП, і на базі Кабміну з тим, щоб наповнити ці пункти конкретними речами, які додадуть Україні стійкості у різних напрямках. Я думаю, що ця робота буде завершена десь у грудні, і цей план буде повністю представлений саме у грудні, з усіма деталями і тими додатками, які можуть бути публічними", - розповів радник Зеленського.

Водночас, наголосив радник глави держави, деякі речі в Плані, зокрема щодо оборони, енергетики й виробництва зброї, будуть закритими.

"Це наразі - найбільш пропрацьовані речі, те, що стосується, скажімо, енергетики, певних питань щодо фронтових операцій, щодо виробництва зброї. Вони дуже деталізовані вже зараз. Інші речі — те, що стосується, наприклад, питань управління людьми у Силах оборони, певних змін, які там потрібно зробити, або питань культурної політики, питань політики єдності — це все ще потрібно деталізувати й обрати пріоритети з масиву різних напрямків тієї роботи, яку фактично вже робить Кабмін", - сказав Литвин.

Також він зауважив, що координацію всього процесу підготовки "Плану стійкості" Зеленський доручив секретарю РНБО Олександру Литвиненку.

"Але звичайно, що за кожним пунктом закріплені певні люди, які за нього відповідають. Наприклад, якщо це пункт "фронт", то, логічно, що це головком, керівник Генштабу, що туди залучається міністр оборони України, керівники розвідки тощо — тобто, люди, які розуміють саму суть цього пункту", - додав він.

Радник Зеленського також уточнив, що "План стійкості" розбитий на певні напрямки, кожен з яких погоджується людьми, які мають відповідний досвід і пропозиції.

Нагадаємо, 19 листопада президент Володимир Зеленський презентував у Раді "План стійкості" України, який складається з 10 пунктів.

 

Зображення вгорі: карикатура  газети The Times. На фото — ведмідь з кувалдою добиває понівечену енергосистему, а Зеленський в образі рожевого зайця із батарейкою б'є в барабан, на якому написано "План стійкості"

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]