Росія на фінальному етапі підготовки до вторгнення в Україну — NYT

|
Версия для печатиВерсия для печати

Росія поки що не готова до вторгнення на українську територію, але знаходиться на фінальному етапі підготовки до військової операції.

Про це повідомляє видання The New York Times, посилаючись на джерела в українському командуванні.

Співрозмовники видання відзначили перекидання до Криму за останні два тижні близько 10 тисяч російських військових та приведення деяких розміщених на півострові підрозділів у стан підвищеної бойової готовності.

Закінчити підготовку до воєнної операції, за оцінками експертів, РФ може протягом кількох тижнів. Поки що, зазначають вони, у Росії біля кордонів достатньо військовослужбовців, але не повністю вибудовані лінії постачання та інша інфраструктура.

За словами офіційних осіб та аналітиків, у деякі райони, де Росія все ще не має достатньої кількості особового складу щодня прибувають нові війська. Також відкритим залишається питання, чи російські військові зможуть зібрати достатній резерв сил для тривалої військової кампанії.

Майкл Кофман, директор відділу досліджень Росії в CNA, дослідному інституті, що базується в Арлінгтоні, штат Вірджинія висловив припущення про те, що найближчими тижнями Росія, швидше за все, проведе серію військових навчань, призначених для перевірки готовності її сил.

"Російські військові готуються до проведення великомасштабної військової операції проти України, і їхня силова структура вказує на те, що у разі отримання наказу вони збираються провести атаку з різних напрямків ", — заявив Майкл Кофман.

Про те, як може виглядати можлива військова операція, точаться гарячі суперечки.

Наприкінці січня міністр оборони США Ллойд Остін та генерал Марк Міллі, голова Об'єднаного комітету начальників штабів, заявили, що Росія розгорнула достатньо сил, щоб вторгнутися на всю територію України, і припустили, що бойові дії можуть дійти навіть до вулиць Києва.

Водночас, за оцінками українських військових експертів, Росія за повномасштабного вторгнення не зможе підтримувати атаку з різних сторін більше тижня через брак на передових позиціях боєприпасів, продовольства та палива, а також не маючи достатніх резервних сил для підтримки повномасштабного вторгнення з різних напрямів.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

16:09
Вʼячеслав Курбанов: Як нам суттєво та швидко зміцнити оборону
14:05
Андрій Білецький: Зараз найскладніша ситуація за всі роки війни
13:11
Гліб Бітюков: Фатальна безсилість і неспроможність української влади
12:07
Суди двох інстанцій скасували незаконний штраф НБУ щодо ТОВ «Укрфінстандарт», незважаючи на тиск з боку зам голови НБУ Дмитра Олійника
12:02
Навіщо Зеленський/Єрмак викинули з оборонки Федорова
11:44
Там де влада з головою: Німеччина вже готується до можливого нападу рф на НАТО
11:36
Зеленський позбавив держнагород 34-х зрадників України. Портнова це ніяк не "зачепило"
10:07
Схоже, що це "стара" "Булава": CNN оприлюднив фото уламків нової ракети рф, яка атакувала Дніпро 21 листопада
09:07
Системна руйнація Держави українців: "слуги" призначили Катерину Коваль, яка зривала конкурс на керівника САП, членкинею КДКП
08:31
Обов’язкову евакуацію оголосили із Краснопілля на Сумщині

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]