СБУ затримала матроса - агента спецслужб рф, який коригував удари по Очакову за гроші


Контррозвідка Служби безпеки України затримала у Миколаївській області російського агента, який передавав ворогу локації Сил оборони.
Про це СБУ повідомляє у Телеграмі.
За вказівкою росіян фігурант об’їжджав прифронтові території області та приховано фіксував місця базування особового складу і техніки українських захисників.
Також він намагався виявити склади з озброєнням та боєприпасами Збройних сил України, у тому числі іноземного виробництва.
Крім того, зловмисник передавав загарбникам інформацію про наслідки їхніх повітряних атак з використанням фосфорних боєприпасів, реактивних систем залпового вогню “Град” і дронів Shahed.
Отримані дані загарбники використовували для підготовки нових та проведення повторних ударів по регіону, насамперед по Очакову.
Контррозвідники СБУ затримали російського агента під час виконання ним ворожого розвідзавдання.
Як встановило слідство, затриманим є місцевий житель, якого ворог дистанційно залучив до співпраці.
Розвідувальну інформацію зловмисник передавав російській спецслужбі через месенджер у вигляді текстових повідомлень.
Під час обшуку в нього виявили мобільний телефон, який він використовував для комунікації з ворогом.
Слідчі СБУ повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
Зловмиснику загрожує довічне позбавлення волі.
Як додали в Офісі генерального прокурора, підозрюваним є матрос, військовослужбовець однієї із військових частин ЗСУ.
Фото СБУ
- СБУ затримала матроса - агента спецслужб рф, який коригував удари по Очакову за гроші
- Депутати російського агента Медведчука в Київраді: хто вони і як використовують владу
- Гетманцев має тісні зв’язки із зрадником і кадровим офіцером ГРУ ГШ МО рф Сівковичем під час повномасштабного вторгнення - розслідування
- «Кроти» російського фюрера Путіна в СБУ. Сівкович, Кулініч і «невстановлені особи» яких влада не хоче афішувати
- У Києві екс-прокурор збирав для рф дані про HIMARS і мапи “мінних полів” біля столиці
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 13:35
- Академік Ігор Юхновський: Структур Московського Патріархату не повинно бути в Україні
- 12:02
- Кадровий балаган: Зеленський звільнив свого представника у парламенті, як завжди - без пояснень
- 11:35
- Вентилятор для вытяжной системы: виды, нюансы выбора, особенности эксплуатации
- 10:55
- На Сумщині через обстріли 18 сіл покинули всі жителі
- 09:46
- Правоохоронний комітет Ради та Офіс Президента продовжують дурити західних партнерів України
- 08:01
- ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 7 грудня
- 20:00
- У четвер трохи сніжитиме у Приазов'ї та в Карпатах, місцями до -15°С
- 19:10
- Леонід Маслов, ЗСУ: Окупантів треба нищити усім натовпом
- 18:03
- Під дахом Офісу президента: як фігуранти справи НАБУ випливли у скандальній оборудці зі зброєю
- 17:12
- На ринку газу ланцюг боргів на понад 200 мільярдів гривень: чим це загрожує
Підписка на канал
Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.
—
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .