Іспанська поліція разом з ФБР проводить обшук яхти підсанкційного Вексельберга


Іспанська поліція спільно з Федеральним бюро розслідувань США 4 квітня обшукує яхту Tango, яка належить підсанкційному російському бізнесменові Віктору Вексельбергу.
Про це повідомляє агентство Associated Press, передає Радіо Свобода.
Яхту зараз пришвартовано у марині міста Пальма, столиці острова Майорка. Як писало видання Forbes та інші ЗМІ, 77-метрова Tango вартістю близько 110 мільйонів євро належить президентові фонду "Сколково" Віктору Вексельбергу. Про те, що американська влада через санкції у зв'язку з війною в Україні має намір заблокувати активи Вексельберга, зокрема яхту Tango та літак Airbus A319, Міністерство фінансів США повідомило ще 11 березня.
США ввели санкції проти Вексельберга ще в 2018 році через ймовірну причетність до російського втручання в американські вибори. Відомо, що Вексельберг у США на короткий час затримували та допитували співробітники ФБР. Усі його активи в країні заморожені, а американським компаніям заборонено мати з ним бізнес. У березні 2022 року Вексельберг знову потрапив до списку санкцій у зв'язку з повномасштабним вторгненням Росії в Україну.
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- У неділю в Україні знову дощитиме, на заході вночі заморозки
- 19:54
- Комбат 47-ї бригади подав рапорт на звільнення через "дебільні задачі" на Курщині
- 17:03
- ДЕСС почне з Київської митрополії УПЦ: чи не афілійована вона з РПЦ МП
- 14:01
- 10 країн посилять захист критично важливої підводної інфраструктури на Балтиці
- 12:20
- Їжа для мільйонів голодуючих людей псується через рішення Трампа ‒ Reuters
- 10:03
- Очевидний агент ФСБ, угорський урядовець шукав у США інформацію для тиску на опозицію перед виборами
- 09:07
- Ворог атакував рейсовий автобус на Сумщині, 9 людей вбито
- 08:00
- "Хотєлкі" ті ж самі: "нейтралітет", відмова від репарацій та "права російськомовних" - Росія озвучила Україні в Стамбулі п’ять вимог
- 07:03
- Путін не є перешкодою, він прагне домовленостей. Головна перешкода - відсутність "козирів" у Зеленського, - Трамп
- 20:00
- Прогноз погоди в Україні на вихідні, 17 – 18 травня