США і союзники навряд чи нададуть Україні ті гарантії безпеки, які вона хоче – CNN

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сполучені Штати та їхні союзники зважують, як Захід може надати Україні альтернативні гарантії безпеки, якщо вона відмовиться від своєї заявки на членство в НАТО як поступку росії для припинення війни.

Про це повідомляє CNN з посиланням на кілька джерел, знайомих з цим питанням.

Дискусії, у яких беруть участь і українці, знаходяться на дуже ранній стадії, тому що американським, західним та українським чиновникам не зрозуміло, чи російські переговори не є чимось іншим, ніж димовою завісою.

Але, за даними джерел, малоймовірно, що США та їхні союзники в кінцевому підсумку запропонують Україні такий тип юридично зобов’язального захисту, про який вона просить.

Західний чиновник сказав CNN, що "українцям буде недостатньо нічого, крім повної відданості захисту України", а деякі посадовці адміністрації Байдена визнають, що інша угода типу Будапештського меморандуму не буде корисною.

Низка американських і європейських офіційних осіб скептично підійшли до потенційних гарантій безпеки, причому багато хто стверджує, що поки що передчасно обговорювати будь-які непередбачені ситуації, коли переговори тривають. Деякі американські чиновники були здивовані заявою України після переговорів у Стамбулі про те, що західні гарантії безпеки можуть бути частиною переговорів.

"Ми постійно обговорюємо з українцями способи, якими ми можемо допомогти забезпечити їх суверенність і безпеку Але немає нічого конкретного щодо гарантій безпеки, про які я можу говорити зараз", – заявила цього тижня директор з комунікацій Білого дому Кейт Бідінгфілд.

Інші європейські чиновники стверджують, що вони так само чекають деталей від українців, перш ніж робити щось публічно.

Зобов’язання, подібні до тих, які надає стаття 5 Північноатлантичного договору, однак, малоймовірні, враховуючи, що США та багато їхніх союзників, у тому числі Британія, не бажають ставити свої війська в пряме протистояння з російськими силами.

Після переговорів у Стамбулі у вівторок представник української делегації на переговорах з росією Олександр Чалий пояснив, що Україна домагається від Заходу гарантій безпеки, як для країн НАТО.

Глава фракції "Слуга народу", член української делегації Давид Арахамія розповів, що Україна на переговорах у Стамбулі виступила з пропозицією про підписання нового міжнародного договору про гарантії безпеки.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

21:01
Уряд визначив, як добровольці віком 18-24 років отримуватимуть 1 млн грн
20:00
У середу в Україні морозно, тепло лише на Закарпатті
19:15
Очевидний агент ФСБ Фіцо заявив про можливу зупинку поставок газу в Україну - синхронно з ракетною атакою РФ газовидобутку в Україні
19:11
Станом на 2024 рік Україна мала 32 мільйони жителів
18:07
Бутусов: Правда та брехня у звіті Головнокомандувача ЗСУ
17:26
Заступник Сійярто приїхав до Києва вимагати пояснень через нібито "наклепницьку кампанію" проти Угорщини, яку де-факто через Орбана контролює ФСБ РФ
17:06
Генерал Марченко розповів про паскудство влади та окремо - ДБР у "справі генералів": Ми повертаємося до режиму, з яким воюємо
16:46
Після правдивого інтерв'ю генерала Наєва брехлива влада вирішила відправити його на Донбас на посаду полковника
16:00
Раніше засуджений кримінальник із "топ-10 контрабандистів" Зеленського вдруге уник тюрми завдяки угоді з прокурором
15:44
"Справа генералів" виглядає як "справа Сирського" або "справа Зеленського": екскомандирів ОТУ "Харків" та ОСУВ "Хортиця" Грицькова і Грузевича ще навіть не допитували

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]