США та Британія заборонили ввезення алюмінію, міді та нікелю з РФ та торгівлю ними на біржах

|
Версия для печатиВерсия для печати

Мінфін США ввів заборону на постачання в країну алюмінію, міді та нікелю, вироблених у Росії. Глобальним біржам металів буде заборонено приймати ці метали із Росії. Великобританія, яка обмежила імпорт алюмінію, міді та нікелю з РФ у 2023 році, приєдналася до санкцій щодо торгових майданчиків. Рішення торкнеться Лондонської біржі металів (LME) та товарної біржі Чикаго (CME).

Інформація щодо нових обмежень опублікована на сайті міністерства. У рішенні йдеться, що імпорт та ввезення до США алюмінію, міді та нікелю російського походження забороняється «за низкою винятків, передбачених законом», та за наявності ліцензії чи іншого дозволу Управління з контролю за іноземними активами Мінфіну США. Обмеження не поширюється на метали, здобуті до 13 квітня 2024 року.

Ембарго також поширюється певні послуги з придбання металів, включаючи послуги глобальних бірж. "Американські глобальні біржі металів не повинні приймати алюміній, мідь або нікель російського походження, які були вироблені 13 квітня 2024 або після цієї дати", - йдеться в матеріалах Мінфіну США.

«Приймаючи ці заходи цілеспрямовано та відповідально, ми скоротимо доходи Росії, захистивши при цьому наших партнерів та союзників від небажаних побічних ефектів», – йдеться у заяві міністра фінансів США Джанет Йеллен.

У відповідях питання міністерство уточнює, що під терміном «походження з РФ» мається на увазі будь-який товар, що з Росії, зокрема «суттєво перетворений на товар іноземного виробництва».

За оцінкою Мінфіну Великобританії, дії Вашингтона та Лондона спрямовані на імпорт на суму $40 млрд. Як вважає Британія, дозвіл торгувати існуючими запасами російського металу на світових біржах дозволить «мінімізувати ризик для стабільності ринку».

Після того, як Великобританія запровадила санкції на російський алюміній, його запаси на складах Лондонської біржі металів у січні зросли вдвічі. На той момент на російський алюміній припадало до 40% запасів усіх металів на LME та 90% запасів алюмінію. Російський "Русал" почав використовувати ціни Шанхайської ф'ючерсної біржі замість традиційних котирувань Лондонської біржі металів у роботі з китайськими клієнтами.

ФОТО: BLOOMBERG

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:47
росія вдарила по Харкову та Одесі: 4 загиблих і 29 поранених (ОНОВЛЕНО)
20:38
Батька заступника керівника ОП, "регіонала" Шурму брутально вигнали з фансектора ФК "Карпати" (ВIДЕО)
20:00
У вівторок трохи дощитиме лише на південному сході України
16:39
Імітація правової держави: «Дякуємо Андрію Єрмаку!» замість реформи кримінальної юстиції
14:11
Після перевірок податкової 85% судів бізнесу з податківцями завершуються на користь підприємців
12:17
Україна призупинила захист права на свободу слова, власність та вільні вибори за конвенціями Ради Європи
10:47
Михайло Онуфер: Армія – це зріз, показник країни. Якщо в країні відбувається хаос, в армії відбувається те саме
08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 29 квітня
20:00
На початку тижня грози лише на сході України, вдень до +21°С
18:11
Чому в Україні Вербна неділя, а не пальмова

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]