США внесли до списку санкцій 11 росіян, підозрюваних у кіберзлочинах проти американських органів влади

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Міністерство фінансів США внесло до списку санкцій 11 громадян РФ, підозрюваних у кіберзлочинах. Про це повідомляється на сайті відомства.

Під обмеження, зокрема, потрапили Михайло Чернов (псевдонім Куля), Максим Галочкін (псевдонім Бентлі), Максим Халіуллін (псевдонім Кагас), Артем Куров (псевдонім Нанед), Сергій Логунцов, Олександр Можаєв (псевдонім Рокко), Дмитро Путілін (псевдонім Гранд) ), Максим Руденський, Михайло Царьов (псевдонім Манго), Вадим Валіахаметов (псевдонім Ментос) та Андрій Жуков (псевдонім Захисник) - повідомляє телеканал "Настоящее время".

За версією Мінфіну, Жуков був старшим адміністратором, Галочкін очолював групу тестувальників, Руденський керував командою програмістів, Царев курирував фінанси та кадровий відділ, Путілін був пов'язаний з купівлею інфраструктури, Халіуллін був менеджером з персоналу, Логунцов був розробником. , Чернов займався внутрішніми утилітами, а Можаєв – адміністративними питаннями

Раніше видання Wired опублікувало розслідування, в якому назвало Максима Галочкіна лідером групування хакерів Trickbot. Вона займалася розробкою та впровадженням комп'ютерних вірусів, які використовувалися для крадіжки фінансових даних. Вперше діяльність угруповання виявили у 2016 році.

За інформацією Wired, всього Trickbot входить від 100 до 400 хакерів, які можуть бути пов'язані з російськими силовими структурами.

У лютому 2023 року США та Великобританія внесли до санкційного реєстру сімох учасників цього угруповання, яких запідозрили у кіберзлочинах проти американських та британських органів влади.

Віруси, розроблені Trickbot, заразили, за інформацією американської влади, мільйони комп'ютерів у всьому світі. Зокрема, у розпал пандемії коронавірусу у 2020 році Trickbot атакував лікарні та медичні центри, запустивши хвилю атак програм-вимагачів на лікарні по всій території США.

У Великій Британії учасників угруповання Trickbot підозрюють у створенні двох програм-вимагачів Conti та Ryuk. Національне кримінальне агентство виявило близько 149 жертв цих програм у Великій Британії. Завдані ними збитки приблизно оцінюються в 27 млн ​​фунтів стерлінгів.

Останнім часом, за даними Мінфіну США, кіберзлочинне угруповання Trickbot виконує завдання російських спецслужб, зокрема, організовує та здійснює кібератаки на американські та британські урядові сайти, а також сайт комерційних компаній зі США та Великобританії.

«Аргумент»

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

14:08
Як нардепи оборонного комітету Ради від корумпованої "Слуги народу" покривали і покривають "яйця по 17" та інші злочини на мільярди
14:02
В Метінвесті озвучили сценарії на випадок окупації Покровська: "Єдина шахта коксівного вугілля в Україні"
13:43
Медіарух наївно закликає Зеленського застосувати санкції РНБО щодо Портнова - українофоба, багаторічного поплічника Коломойського та братів Суркісів
13:34
Міноборони зірвало голосування за членів Громадської антикорупційної ради, - Гудименко
12:10
Євстратій Зоря: Усик, Онуфрій та "анафема" Мазепи
10:01
Вбивство Фаріон: справа пішла до суду
10:00
Фішингові атаки та підроблені сайти: як убезпечити себе від шахраїв на онлайн-майданчиках
08:00
Ворог окупував ще два села і просунувся біля Піщаного
20:00
У четвер в Україні дощитиме та сніжитиме
18:04
Юрій Левченко: Про поплічників Бойко та ОПЗЖ зі "Слуги народу"

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]