США з НАТО домовляються про навчання українських льотчиків

|
Версия для печатиВерсия для печати

США разом із союзниками розглядають можливість навчання українських льотчиків у рамках довгострокових зусиль з допомоги України у створенні майбутніх Повітряних Сил ЗСУ.

Про це заявив начальник штабу ВПС США Генерал Чарльз Браун, повідомляє Ліга Бізнес.

Браун визнав, що дискусії щодо навчання українських пілотів тривають. За його словами, йдеться про довгостроковий план того, як будуватимуть Повітряні Сили, які знадобляться Україні в майбутньому.

Генерал не став коментувати законопроект у Конгресі США, яким пропонується виділити 100 млн доларів для навчання українських пілотів та техніків на бойових літаках. Він також відмовився говорити про терміни та розмірковувати, які літаки найкраще підходять Україні.

Однак він наголосив, що підготовка пілотів - складне питання. Браун пояснив, що потрібно буде враховувати стан війни та можливість України знімати пілотів із поля бою для проходження тренувань.

За словами генерала, у американських пілотів перехід з одного типу західного літака на інший займає два-чотири місяці, перехід від радянських систем - "трохи складніший".

Проте Браун вважає, що Україна може звернутися за допомогою до країн НАТО, які вже переходили із радянської на західну авіацію.

"Я впевнений, що серед наших партнерів по НАТО є ті, хто вже робив це, і вони мають уроки, які можуть бути корисними українцям, щоб допомогти їм зрозуміти, як краще здійснити цей перехід", - підсумував він.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]