Станом на травень 2023 року постійне населення України становило 29 млн осіб – УІМ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Український інститут майбутнього попереджає, що в Україні не буде кому створювати ВВП.

Український інститут майбутнього порахував, що населення України зараз становить 29 мільйонів осіб. Скоро в Україні не буде кому створювати внутрішній валовий продукт, оскільки пенсіонерів буде вдвічі більше працюючого населення, повідомляє УІМ.

За даними Інституту від початку повномасштабного російського вторгнення 8,6 мільйона українців не повернулися додому після виїзду за кордон. Наразі працюють лише до 9,5 мільйонів українців. Якщо відняти бюджетників, залишається близько 6-7 мільйонів осіб. Вони й забезпечують інші 23 мільйони осіб: пенсіонерів, дітей, учнів, безробітних, утриманців, працівників бюджетної сфери тощо. Також УІМ повідомляє, що коефіцієнт фертильності вже впав нижче 1. Для зростання чисельності населення цей коефіцієнт повинен бути більше 2 - тобто число народжених на число жінок репродуктивного віку.

Український інститут майбутнього

«Аргумент»


на цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]