Статки заступника генпрокурора Вербицького зацікавили НАБУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) розпочало кримінальне провадження щодо можливого незаконного збагачення заступника генерального прокурора Дмитра Вербицького, розслідування про статки якого оприлюднили журналісти "Схем".

Про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на  пресслужбу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Повідомляється, що детективи зареєстрували кримінальне провадження 13 травня – через тиждень після виходу першого матеріалу "Схем".

У травні журналісти "Схем" з’ясували, що заступник генерального прокурора України Дмитро Вербицький живе в будинку в елітному котеджному містечку "Коник" в Києві, який його племінник купив за довіреністю від одеського бізнесмена за понад 2 мільйони гривень – що у 6 разів менше за його ринкову вартість. 

У червні журналісти проєкту "Схем" з’ясували, що дівчина заступника генерального прокурора Дмитра Вербицького Христина Ільницька у 2024-му році стала власницею елітного майна на суму щонайменше 52 мільйони гривень, не маючи для цього достатніх власних офіційних доходів.

Верховна Рада викликала до парламенту генерального прокурора Андрія Костіна для пояснень щодо майнового стану його заступника Дмитра Вербицького, про що йшлося у розслідуванні журналістів "Схем".

ВГОРІ: ДМИТРО ВЕРБИЦЬКИЙ, ФОТО: ОГП

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

10:09
Родина ексгенерала поліції після його звільнення обзавелася майном і бізнесом на $6 млн
09:01
У київську дев’ятиповерхівку пряме влучання балістики, під’їзд зруйновано до підвалу (ВІДЕО)
08:02
У Києві 14 загиблих та 44 поранених через російську атаку
20:04
Наслідки війни Ізраїлю з Іраном: в Україні стрімко дорожчає пальне
20:00
У вівторок вдень короткочасні дощі омиють Україну, до +28°С
19:48
Лікар про напис "Слава России", випалений на тілі полоненого воїна: Це зробив хірург
18:05
Гедеон Леві: Звучать сурми перемоги, але їхня приваблива мелодія обдурить ізраїльтян
17:07
Зеленський закликав Австрію повернути українських злочинців-втікачів
16:55
"Маленька радянська армія": зауваження отримав бойовий комбат 47-ї бригади, який звинуватив командування в "дебільних завданнях"
16:11
Ізраїль заявив про взяття Тегерана під "повітряний" контроль

Підписка на канал

Новини партнерів

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]