Очільники Офісу Генпрокурора за два роки повномасштабної війни накупили дорогих машин, будинків та землі

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 На початку грудня Національне агентство з питань запобігання корупції відкрило до цього закриті декларації чиновників.

Журналісти «Слідства.Інфо» проаналізували декларації Офісу Генпрокурора. Прокурори купили нові автомобілі, квартири та земельні ділянки під час війни.

5-КІМНАТНА КВАРТИРА У ЧЕРНІВЦЯХ 

Заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца задекларував, що він разом з родиною користується квартирою у Чернівцях. Цією квартирою володіє родичка прокурора — Любов Мустеца. 

Ігор Мустеца

У інтернеті один квадратний метр у цьому кооперативі продають за 45,6 тис. грн. Тобто, квартира могла обійтись Любові Мустеці у 9,2 млн грн.  Також Любов Мустеца у вересні 2022 року придбала земельну ділянку площею 0,1526 га. Мустеца задекларував, що він має збереженими 27 тисяч євро, 88,5 тисяч доларів, 334 тисяч гривень.

Ігоря Мустаца призначила заступником Генпрокурора ще Ірина Венедіктова. Вона розповідала, що заступник відповідає за міжнародне співробітництво і представництво в суді, але вона хотіла, щоб Мустеца слідкував за розслідуваннями поліції.

Призначення Мустеци пов’язували з Іллею Павлюком. Це бізнесмен з Чернівців, якого називали «бізнесменом на контрабанді». Під час президентських виборів бізнесмен займався координацією та фінансовим забезпеченням регіональних представників партії «Слуга Народу». 

Після звільнення Венедіктової та призначення замість неї нардепа-«слугу» Андрія Костіна, заступник Генпрокурора зміг залишитись на посаді. Те, що Мустеца досі працює в Офісі Генпрокурора, пояснюють тим, що він має підтримку від Олега Татарова. 

БУДИНОК У ТУРЕЧЧИНІ ТА НОВЕ АВТО

Ще один заступник Генпрокурора Дмитро Вербицький оновив свою декларацію. Він вказав, що його дружина придбала у 2022 році квартиру на 65 квадратних метри та земельну ділянку в Туреччині. Ця покупка обійшлась Вербицьким у майже 3,9 млн грн.

Дмитро Вербицький / фото Офісу Генерального прокурора

Прокурор у 2022 році купив за майже 1 млн грн нове авто — Lexus ES 300H 2021 року випуску. Цим автомобілем користується також дружина. У Вербицького є ще одне авто — LEXUS NX 300H 2017 року випуску. Ще у Вербицького у 2022 році з’явилась трохи криптовалюти — 1078 USDT та 2 BUSD. Загалом прокурор має збереженими 31 тисячу доларів, 337 тисяч гривень та 653 турецьких лір. 

Вербицькому підпорядковані Департамент кримінальної політики та захисту інвестицій, Департамент протидії порушенням прав людини у правоохоронній та пенітенціарній сферах, Спеціалізована екологічна прокуратура, управління нагляду за додержанням законів БЕБ, Управління протидії кримінальним правопорушенням у сфері кібербезпеки, взаємодія з АРМА тощо.

НОВІ МАШИНИ ДЛЯ ЗАСТУПНИКІВ ГЕНПРОКУРОРА

Серед очільників Офісу Генерального прокурора також є ті, хто придбав нове авто. Серед них Антон Войтенко та Вікторія Літвінова.

Вікторія Літвінова / фото Офісу Генерального прокурора

Антон Войтенко / фото Львівської обласної прокуратури

Войтенко купив собі TOYOTA RAV4 2019 року випуску за 910 тисяч гривень, а Літвінова — AUDI A5 2019 року випуску за 750 тисяч гривень. Літвінова пояснила журналістам «Слідства.Інфо», що продала квартиру, яка належала їй та матері, й на ці кошти придбала собі нове авто.

Антон Войтенко теж став заступником Генерального прокурора у кінці 2023 року. З 2020 року він керував Львівською обласною прокуратурою, а до цього працював військовим прокурором Харкові та Житомирі та був прокурором у Рівненській області. 

Джерело: «Слідство.Інфо»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]