Суд зобов’язав Львівську ОВА, яка сприяла втечі сина Портнова, розкрити прізвища ухилянтів, які виїхали з країни через систему «Шлях»
![Версия для печати Версия для печати](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![](https://argumentua.com/sites/default/files/25-23-303404984.jpeg?1682429214)
Львівський окружний адміністративний суд зобов’язав Львівську обласну військову адміністрацію надати інформацію про чоловіків, які використали систему «Шлях» для виїзду закордон і не повернулися в Україну, задовольнивши позов журналістки «Наші гроші. Львів» Олександри Губицької.
Як повідомило видання, суд зобов’язав ЛОВА надати копії рішень про скасування рішень про дозвіл виїзду за межі України водіям, що здійснювали перевезення гуманітарних вантажів за період з 24 лютого 2022 року по 30 січня 2023 року із відображенням прізвища, імені та по батькові фізичних осіб. Ці рішення ЛОВА скасувала після того, як з’ясувалося, що 234 чоловіки, які виїхали з країни через систему «Шлях» з наданими ЛОВА дозволами, не повернулися у встановлений термін назад.
Суддя постановила, що запитувана інформація має значний суспільний інтерес, а відмова у наданні додатків до наказів із підстав наявності у них персональних даних фізичних осіб є протиправною, оскільки документи можуть надати із відображенням прізвища, імені та по батькові – без надання решти інформації про особу.
Впродовж 30 днів рішення ще може бути оскаржене в апеляційній інстанції.
Вгорі: голова ЛОДА Максим Козицький умисно приховує інформацію про незаконний перетин державного кордону ухилянтами і дружками очильників Офісу Президента. Він - поплічник покидьків, які нищать саму віру українців в Українську Державу. Фото з відкритих джерел
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 16:56
- Пробують, як гопники, забрати власність. Я знав про санкції ще з 2020 року. Зеленський 6 років мене ненавидить, - Порошенко
- 14:02
- На Буковині свавілля попів УПЦ активізувало переходи громад до ПЦУ
- 13:40
- У Миколаєві ворог вразив ТЕС, 46 тис абонентів без тепла
- 12:44
- Ігор Луценко: Ми можемо відкинути ворога. І ми це робимо
- 10:28
- Ворог просунувся біля шести сіл на Донеччині
- 08:00
- Politico: делегація США вирушила до Ер-Ріяду на переговори щодо України
- 07:45
- США вже домовляються з диктатором і вбивцею Лукашенком під привидом послаблення впливу росії
- 07:30
- Україна сміливо боролася, але війна не завершиться перемогою, - Келлог
- 07:00
- Рубіо переговорив із Лавровим - визнання владою США диктатора Путіна вже не дивують
- 20:00
- Неділя в Україні - без опадів, але стане набагато холодніше
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.