Суддя, який замовив викрадення свого бізнес-партнера може сісти на строк до 5 років

|
Версия для печатиВерсия для печати

 ДБР передало в суд провадження щодо суддів, які замовили викрадення свого бізнес-партнера
Працівники ДБР завершили розслідування щодо одного із суддів Господарського суду Дніпропетровської області. Для того, аби перемогти свої бізнесові справи, суддя замовив викрадення партнера.

Обвинувальний акт направлено до суду. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДБР.

Встановлено, що «служитель Феміди» у 2017 році поза основною роботою вирішив отримувати прибутки від підприємницької діяльності. Якщо суддям заборонено займатися бізнесом, він знайшов собі бізнес-партнера, на який зареєстрував сільськогосподарське підприємство на території Сумської області.

З часом підприємство розширювалося, і гроші в його розвиток, у тому числі вкладів і партнерів оцінюваного. Але суддю починало все менше досягати керівництво компанією своїм напарником. В один з моментів він вирішив прибрати його з товариства, проте той не хоче відходити від справ.

Тому суддя замовив представникам кримінального середовища викрадання напарника: за 17 тис. США чоловіка мали позбавити волі та змусити підписати всі документи для переходу права власності на майно господарства.

Працівники ДБР задокументували всі протиправні дії судді.

12 липня 2024 року йому було повідомлено про переконання у замаху на викрадення людини та відкритої волі, вчиненому з корисних мотивів, за офіційною змовою групою осіб, та за допомогою організації протягом тривалого часу (ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 27, ч. ч. 2 ст.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді оформлення волі на строк до 5 років.

Також підтверджуваному обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із застосуванням електронного контролю контролю.

31 липня 2024 року Вища рада правосуддя відсторонила суддю Господарського суду Дніпропетровської області від здійснення судового рішення після його замовлень викрадання свого бізнес-партнера.

Процесуальне керівництво управління Офіс Генерального прокурора.

В ДБР не називають прізвище злочинця, але мова йде ймовірно про суддю Господарського суду Дніпропетровської області Едуарда Бондарєва. Едуард Бондарєв планував стати членом Вищої ради правосуддя, яка його нещодавно відсторонила від здійснення правосуддя. Через це чоловік потрапив під погляд громадськості. 

За даними ЦПК, суддя Бондарєв у свій час ухвалював незаконні рішення на користь компанії олігарха Фірташа. Зокрема, Нафтогаз звертався до суду із позовом про стягнення з компанії Фірташа 413 млн грн боргу, але Бондарєв відмовив у задоволені позову. Згодом апеляція та Верховний суд скасували рішення судді. Після цього Бондарєв щонайменше двічі ухвалював рішення про відтермінування виплати боргів для компанії Фірташа

Колаж: «Слідство.Інфо»

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У середу дощитиме та сніжитиме на заході та півночі України
18:10
Костянтин Корсун: Уряд Канади закриває Тік-Ток через національну безпеку. Уряд України не закриває Телеграм, "бо пох..."
16:04
ТСК Ради пропонує розформувати ТЦК і відправити персонал на фронт
14:59
"Списав" 94 млн грн пені за прострочені контракти львівському бізнесмену Гринкевичу - повідомлено про підозру ексчиновнику МО
12:03
Юрій Касьянов: Армія старих та інвалідів завжди програє війну армії молодих
11:59
58% українців проти територіальних поступок, 32% готові відмовитися від територій для завершення війни (ОПИТУВАННЯ)
10:01
Незаконне отримання інвалідності: у МСЕК, лікарнях і обласних прокуратурах проходять обшуки
08:01
Ворог просунувся на Донеччині та Курщині на кількох напрямках
20:00
У вівторок в Україні ще буде сухо, а в середу - засніжить
18:03
Касьянов: Необхідно знизити мінімальний призовний вік

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]