Тільки після публічного ляпаса Кирило Тимошенко припинив використовувати гуманітарний автомобіль як службовий
![Версия для печати Версия для печати](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![](https://argumentua.com/sites/default/files/4-677b40ca63c24_0.jpeg?1667229486)
Заступник голови ОП відмовився від гуманітарного автомобіля після журналістського розслідування.
Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що відмовляється від службового автомобіля Chevrolet Tahoe, яке прибуло в Україну як гуманітарна допомога. Цьому передувало журналістське розслідування проекту Bihus.Info, в якому йшлося, що Тимошенко використовує гуманітарний автомобіль як службовий.
«Звернувся до ДУСу [Державного управління справами] щодо передачі цього автомобіля в один із прифронтових регіонів, де він буде використовуватися в гуманітарних цілях. Проконтролюю, щоб авто передали найближчими днями», – написав він у своєму Telegram-каналі в понеділок, 31 жовтня.
Тимошенко розповів, що за останні місяці проїхав на цьому автомобілі близько 40 тис. кілометрів у робочих поїздках по всій Україні. Сама машина перебувала на балансі Державного управління справами.
Як повідомлялося, 27 жовтня Bihus.info оприлюднило розслідування про те, що заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко використовує як службовий автомобіль машину, яку американська компанія General Motors передала Україні для гуманітарних цілей і вивезення людей з зони бойових дій. Авто почало з’являтися на його відео навесні – після того, як американська компанія General Motors відповіла на заклик української влади й передала Україні 50 нових Chevrolet Tahoe, які мали б використовуватися для гуманітарних цілей та вивозити людей з зони бойових дій.
До цього Тимошенко їздив на своєму автомобілі BMW X5.
Раніше журналісти розповідали, як пов’язана із Тимошенком фірма заробляє десятки мільйонів гривень на виробництві контенту для державного телеканалу «Рада». Від початку року компанія «Кінокіт» отримала з бюджету 140 млн гривень.
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 21:26
- Волтц: США заслуговують на відшкодування від України
- 21:19
- Зеленський назвав справжні гарантії, яких хоче Україна від союзників. Україна не гірше Ізраїлю!
- 18:09
- Єгор Фірсов: Ілюзія виборів і миру
- 16:56
- Пробують, як гопники, забрати власність. Я знав про санкції ще з 2020 року. Зеленський 6 років мене ненавидить, - Порошенко
- 14:02
- На Буковині свавілля попів УПЦ активізувало переходи громад до ПЦУ
- 13:40
- У Миколаєві ворог вразив ТЕС, 46 тис абонентів без тепла
- 12:44
- Ігор Луценко: Ми можемо відкинути ворога. І ми це робимо
- 10:28
- Ворог просунувся біля шести сіл на Донеччині
- 08:00
- Politico: делегація США вирушила до Ер-Ріяду на переговори щодо України
- 07:45
- США вже домовляються з диктатором і вбивцею Лукашенком під привидом послаблення впливу росії
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.