ТОП-20 найбагатших українців оприлюднив Forbes: як змінились їхні статки за час війни

|
Версия для печатиВерсия для печати

За десять місяців 2022 року статки найбагатших українців впали більш як на $20 млрд – до $22,5 млрд.

Як проаналізував український журнал Forbes, одним із тих, хто втратив найбільше з лютого є лідер рейтингу Рінат Ахметов – його активи зменшились із $13,7 млрд у лютому до  $4,4 млрд під кінець року. Не в останню чергу і через втрату двох великих металургійних комбінатів у тимчасово окупованому Маріуполі, а також закриття медіабізнесу.

В першій п‘ятірці також опинились Максим Литвин із активами $2,3 млрд, Олексій Шевченко – $2,3 млрд, Віктор Пінчук – $2,2 млрд та Констянтин Жеваго – $1,4 млрд.

Водночас із списку найбагатших українців випали такі люди як Ігор Коломойський, який торік займав четверте місце в рейтингу, і якого влітку було позбавлено громадянства, Вячеслав Богуслаєв та Віктор Медведчук, яким оголошено підозру у державній зраді, а їхні активи арештовано, а також низка бізнесменів, у бізнесу яких виникли проблеми внаслідок війни.

Водночас аналітики видання прогнозують, що після закінчення війни до списку найбагатших ввійдуть нові лиця, які ніколи там не були. Здебільшого це представники ІТ та напрямку новітніх технологій, а також син Ахметова Дамір, який придбанням закордонної нарухомості уже накопичив чималий капітал.

На фото угорі: мільярдер Ігор Коломойський і Рінат Ахметов багато завинили українцям. І ці борги українцям вони обов'язково повернуть - з процентами

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]