У рф очікують дефіциту шин для сільгосптехніки

|
Версия для печатиВерсия для печати

У рф машинобудівники побоюються нестачі шин для сільськогосподарської та спеціалізованої техніки, найбільший ризик - у преміальному сегменті, учасники якого припинили постачання до росії.

Про це пише "Комерсант" із посиланням на учасників ринку.

Зазначається, що у рф низку шин для тракторів не випускають, а перебої з постачанням поставлять випуск техніки під загрозу.

Про можливу нестачу шин преміального сегменту заявили, зокрема, в "Мішлен" та Continental. У Bridgestone сказали, що спостерігали дефіцит у преміальному сегменті сільськогосподарських шин у 2021 році.

При цому, основна потреба в шинах для тракторів припадає на початок лютого і триває до кінця квітня, для комбайнів - з середини вересня до середини жовтня, пояснили в компанії.

Традиційно пік попиту на шини для сільськогосподарської техніки припадає на перший квартал, додав експерт компанії "Мішлен".

За його словами, цього року клієнти заздалегідь формували запаси - попит змістився з першого кварталу 2022 року до четвертого кварталу 2021 року. Призупинення постачання у другому кварталі неминуче викличе на ринку дефіцит шин преміальних брендів, підсумував співрозмовник.

Американський Titan має 64,3% у російському підприємстві "Волтайр-Пром", яке, зокрема, випускає шини під цією маркою. За даними компанії, на російське підприємство в 2021 році припадало приблизно 6% світових продажів Titan, але в січні-березні цей показник знизився до 5%. Titan призупинив інвестиції в росії та знизив завантаження заводу.

Голова правління асоціації дилерів сільгосптехніки АСХОД Олександр Алтинов підтвердив, що нестача шин саме деяких типорозмірів спостерігалася і раніше. У мінпромторгу рф сказали, що можливості виробників "Волтайр-Пром" і "Нортек" нібито дозволять повністю закрити потреби внутрішнього ринку.

"Імпортозалежність висока, далеко не всі типорозміри виробляються в росії, особливо для причіпної сільгосптехніки, а також сівалок та культиваторів (малі розміри) та потужних тракторів (великі розміри). Також немає випуску шин низького тиску, наприклад, на обприскувачі.

Найбільший сегмент за обсягом - це причіпна техніка, десятки тисяч машин, за вартістю трактори, ринок яких близько 14 000 одиниць, уточнив Пронін. Китай, Індія, білорусь продовжують постачати шини, але якщо поставки перервуться, випуск техніки опиниться під загрозою", - визнають учасники ринку.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

10:33
Це про те, як безголова влада "готувалася" до війни: на окупованих територіях залишилися близько 1,5 млн музейних експонатів
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті та втрати ворога на 5 липня
20:00
Спека виснажуватиме Україну до кінця тижня
18:04
Піарник Зеленського - покидьок Володимир Петров - отримав відмову суду у задоволенні позову до журналістки Лигачової
16:55
Проксі-патріарх: керівництво Болгарської православної церкви, схоже, перехопила ФСБ
14:03
"Я присягу давал на верность Советскому Союзу": на Черкащині судили попа упц мп
12:16
Вища рада правосуддя нарешті звільнила з посади судді голову Полтавського райсуду Богомолову, обвинувачену у держзраді
10:01
Армія рф готує новий удар по українській обороні
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті та втрати ворога на 4 липня
21:19
Вже ексзаступник генпрокурора Вербицький очікувано виявився лайном - як і Татаров, який його привів у ОГПУ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]