У росії почався дефіцит високошвидкісних ліфтів для висотних будинків

|
Версия для печатиВерсия для печати

Згідно зі звітом Комітету з аналітики та статистики Національного ліфтового союзу, в росії вводять в експлуатацію понад 40 000 ліфтів на рік, з них 75% виробляється в росії, ще 12,6% - у білорусі. Однак у 75% російських ліфтів входила продукція місцевого підприємства Otis, який після початку російського вторгнення в Україну заявив про звільнення з країни.

Про це пише російське видання Ведомости.

У 2021 р. компанія займала 16% російського ринку - це друге місце серед виробників ліфтів після Щербинського ліфтобудівного заводу з часткою 20%. Kone займала 3% російського ринку, швейцарський Schindler – 0,7%, німецький ThyssenKrupp Elevator – 1,1%, а грецький Kleemann – 0,4%.

Kone та ThyssenKrupp Elevator раніше офіційно заявили про припинення роботи в росії.

Забудовники повідомили виданню, що основний дефіцит посідає складні ліфти, які необхідно проектувати під конкретну будівлю або в яких має бути кастомне оздоблення. Це ціновий сегмент вище за середній і високошвидкісні ліфти, розповіли в компаніях. Подібні ліфти переважно виробляли компанії, що пішли з росії - Otis, ThyssenKrupp та інші.

Інша складність - частина комплектуючих російських ліфтів виробляється тільки за кордоном: для типових будівництв частка таких деталей не перевищує 10%, а в комерційному сегменті може досягати 30%.

Представник європейського виробника зазначив, що Otis, Kone, Schindler та Tyssen постійно вдосконалюють технології, виробляють розумні ліфти та роблять вуглецеві легкі троси, на відміну від російських виробників, у яких «і так беруть».

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:05
Сатира для бидла: про "естрадний гумор" в нашій спливаючій кров’ю країні
17:48
Посли ЄС схвалили надання Україні прибутків від заблокованих активів рф
16:07
Зерновий барон Олег Кіпер: як один чиновник взяв під ручний контроль 85% агроекспорту України і казково багатіє під час війни
15:32
Рада затвердила добровільну мобілізацію ув'язнених і визначила, кому не можна
14:10
Великдень та Різдво улюблені свята українців, День перемоги важливий для 11% (ОПИТУВАННЯ)
14:08
Топ-5 советов по подготовке к экзамену IELTS
12:03
Віросповідання не є законною підставою для неявки до РТЦК – суд
11:07
«Світ проспав відродження нацизму 24 лютого 2022 року»: звернення Президента України в День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
10:57
ВАКС заочно заарештував ексочільника Фонду держмайна
10:51
Коломойський отримав підозру в організації замовного вбивства

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]