Усіх, хто отримав інвалідність з 2022 року, муситимуть заново пройти МСЕК чи ВЛК – Веніславський

|
Версия для печатиВерсия для печати

Насамперед це торкнеться ІІ та ІІІ груп.

 

Усі громадяни, які вперше отримали інвалідність II та III групи з початку широкомасштабної війни, або були визнані обмежено придатними до військової служби, мусітимуть пройти переогляд відповідно у МСЕК чи Військовій лікарській комісії, заявив в інтерв’ю «РБК-Україна»  член комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, народний депутат Федір Веніславський.

«Вони мають підтвердити свою придатність або непридатність до військової служби», - розповів він про рішення комітету щодо цієї норми.

Депутат також додав, що у випадку, коли людина з дитинства має інвалідність, її точно не треба перевіряти знову.

«Але всі ці деталі ми вже будемо прописувати на етапі погодження поправок. Після 24 лютого 2022 року кількість людей з інвалідністю II та III групи дуже зросла. І є сумніви, чи всі з них отримали цю інвалідність у результаті реальних травм чи захворювань», - зазначив Веніславський.

Нагадаємо, ВРУ ухвалила законопроєкт про мобілізацію у першому читанні 7 лютого. Але коли відбудеться друге — точно невідомо, адже в документ внесли 4195 правок. Депутат від партії «Голос» Ярослав Железняк зробив припущення, що ВРУ почне його розгляд 6 березня, якщо все «просуватиметься добре».

Вгорі: ВЛК. Фото з відкритих джерел

«Аргумент»


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]