Усі священники-колаборанти походять із УПЦ МП – голова ДЕСС

|
Версия для печатиВерсия для печати

Не всі священники УПЦ МП є колаборантами, але всі колаборанти-священники походять саме з цього середовища, саме з цієї церкви.

Про це розповів Віктор Єленський, вчений-релігієзнавець, голова Державної служби етнополітики і свободи совісті в інтерв’ю Укрінформу.

На запитання, з ким ПЦУ має об’єднуватися, якщо йдеться про вищий клір УПЦ МП, адже більшість єпископів МП працюють із російською розвідкою, Єленський відповів, що це справа контррозвідки.

“Це проблема не об’єднання церков, а справа тих, хто працює в контррозвідувальних органах. І контррозвідувальні заходи були, проводилися донедавна, ви знаєте, що на церковних діячів МП були накладені санкції, деякі були позбавлені громадянства України”, – сказав Єленський.

Однак, за його словами, найбільша проблема, що УПЦ МП тривалий час вкладала в голови людей російську облуду.

“Я впевнений, що в 99% храмів, монастирів, скільки ви не будете шукати, зенітно-ракетного комплексу ви там не знайдете, і танки там, як правило, не ховають. Проблема в іншому. Проблема у тому, що упродовж довгого часу ця церква шкодила в інший спосіб. Вона вкладала в голови людей усю цю облуду про російську зверхність, про підступний Захід, увесь цей україножерський шовіністичний накип, який викристалізувався у ХХІ столітті як цілком єретична, мілітарно-людоненависницька доктрина.

Нам закидають, мовляв, якщо уневажнювати цілі структури, то це дуже схоже на колективну відповідальність. Покарайте колаборантів, корегувальників ворожого вогню – і край. Однак дивіться – звісно, далеко не всі священники УПЦ МП є колаборантами. Але всі колаборанти- священники походять саме з цього середовища, саме з цієї церкви. Але, знов, ця проблема не головна. А головна – у тому, чим ця церква труїла голови впродовж довгого часу”, – наголосив посадовець.

Угорі: вбивця українців владімір путін і намісник Києво-Печерської лаври Павєл, прибічник "руского міра"

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]