Військова контррозвідка MAD: Росія посилила шпигунство проти ФРН

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У новій щорічній доповіді служби військової контррозвідки Німеччини йдеться про маршрути постачання зброї та боєприпасів, оперативну тактику у війні в Україні, а також диверсії, що здійснюються спецслужбами РФ.

Служба військової контррозвідки Німеччини MAD констатує посилення та зміну форм шпигунської діяльності російських спецслужб у ФРН. У новій щорічній доповіді MAD, опублікованій у четвер, 12 вересня, йдеться про маршрути постачання зброї та боєприпасів, про оперативну тактику у війні РФ проти України , а також про диверсії на території ФРН, зазначає Deutsche Welle.

За даними MAD, наразі зусилля Росії зосереджені на з'ясуванні подробиць військової допомоги Німеччини Києву: транспортних маршрутах поставок, а також координат розміщення західних систем озброєння на території України, що обороняється від російської військової агресії.

У результаті переважно стратегічний характер інтересу спецслужб РФ до військової політики та стратегії Берліна все помітніше перетворюється на тактичну сферу . "Для російської сторони вирішальну роль відіграє отримання інформації, яка б дала її збройним силам перевагу на полі бою", - йдеться в документі.

Згідно з доповіддю MAD, можливості збройних сил Німеччини - бундесверу щодо захисту ФРН знову опинилися в центрі уваги російської розвідки. "Можливі диверсії проти критичної інфраструктури та важливих для оборони об'єктів у Німеччині залишаються загрозою, до якої слід поставитися всерйоз", - йдеться у звіті. "Перед усіма нами стоїть велике завдання зміцнити здатність до захисту від існуючих загроз", а "головна мета - зробити бундесвер придатним до військових дій", особливо наголосила президент MAD Мартіна Розенберг (Martina Rosenberg).

У доповіді також наголошується, що серед військовослужбовців - вихідців із сімей російських німців або мають російське коріння спостерігається підтримка агресивного курсу президента РФ Володимира Путіна, що викликає тривогу.

Що таке MAD

Служба військової контррозвідки Німеччини з головним офісом у Кельні - найменша за чисельністю німецьких спецслужб, вона структурно підпорядковується міністерству оборони ФРН. До її завдань входять, зокрема, захист збройних сил від шпигунства та протидія екстремізму. За даними агентства dpa, на 1 січня 2024 року в штаті MAD складалася 2131 людина - на 160 більше, ніж роком раніше.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:11
18 вересня в Україні місцями короткочасний дощ, гроза, до +24° тепла
19:23
Привласнення коштів на укриттях цивільного захисту: БЕБ провело обшуки у підрядника та закладах освіти
18:11
Інноваційні функції відеокарт Palit
18:05
Більше тисячі членів Хезболли поранені в Лівані внаслідок кібератаки на їх пейджери
17:36
Факторы, влияющие на волатильность криптовалюты
17:33
СБУ знешкодила агентурну групу воєнної розвідки рф, яка шпигувала за підрозділами ЗСУ на Запоріжжі
16:32
ДБР повідомило про підозру старості округу та правоохоронцю з Рівненщини, які організували схему для ухилянтів
15:30
Wall Street Journal про загальні втрати України та Росії на війні: мільйон загиблих та поранених
14:20
"Слуги народу" прийняли законопроєкт про підвищення податків, закон почне працювати "заднім числом"
13:09
У МВС сподіваються на прийняття закону про тотальний відеонагляд до кінця року

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]