Вища рада правосуддя мусить відкласти розгляд заяви судді Аблова про почесну відставку - член ВРП Маселко

|
Версия для печатиВерсия для печати

Суддя Євген Аблов подав до Вищої ради заяву про відставку. Він хоче отримати значне довічне утримання та збереження гарантії недоторканості. Але ВРП може відкласти розгляд його заяви та спочатку розглянути скарги на нього.

Про це у фейсбуці пише член Вищої ради правосуддя адвокат Роман Маселко.

"Йому (Аблову. - Ред.) трохи більше 50 і він пропрацював суддею трохи більше 15 років, але закон дозволяє йому вже зараз йти у відставку. Це почесне право судді, яке передбачає вихідну допомогу у розмірі 3 місячних суддівських винагород, значне довічне утримання та збереження гарантій судді, зокрема недоторканість", - пише Маселко.

При цьому, за його словами, ВРП може зупинити розгляд заяви судді про відставку, якщо має скарги на нього. Щодо Аблова таких скарг є низка - зокрема й 4, подані Маселком. "Вони базуються на відомих записах НАБУ з кабінету голови ОАСКу Павла Вовка, які запам'ятались багатьом фразою, яка за даними НАБУ належить Аблову - "Шеф, давай что-то учудім"", - зазначив адвокат.

На думку Маселка, ВРП має всі підстави зупинити розгляд заяви Аблова про відставку до моменту розгляду скарги.

"Звісно, що у зв’язку з цим у мене є очевидний конфлікт інтересів. Я заявив самовідвід і не можу брати участь у розгляді заяви Аблова", - зазначив адвокат.

Рішення про розгляд заяви Аблова про відставку ВРП має ухвалити за тиждень-два.

 

На фото: покидьок Євген Аблов, злочинну, антиукраїнську діяльність якого багато років "не помічали" продажні, корумповані прокуратура та СБУ. Фото з відкритих джерел

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]