Вступ до ЄС і НАТО підтримують більшість українців (ОПИТУВАННЯ)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Якби референдум про вступ України в ЄС проводився найближчим часом, то підтримали б євроінтеграцію 87% українців.

Про це йдеться в результатах опитування Соціологічної групи «Рейтинг». Проти членства в Євросоюзі проголосували б 4% громадян, не прийшли б на голосування – 8%.

Водночас 69% опитаних вірять у вступ до ЄС у перспективі п’яти років, ще 40% – протягом 1-2 років, 29% – до п’яти років. При цьому ще 14% вірять, що Україна стане членом Євросоюзу у наступні 5-10 років, 3% – за 10-20 років. Лише 7% громадян взагалі не вірять, що Україна стане членом Європейського Союзу.

Соціологічна група "Рейтинг"

Що стосується референдуму по вступу до НАТО, то інтеграцію до Північноатлантичного Альянсу підтримали б 76% опитаних. Проти проголосували б 10%, не ходили б на референдум – 12%.

За даними соціологів, у березні 2022 вступ до НАТО підтримували 68% українців. На відміну від вступу до ЄС членство в НАТО обережніше сприймається мешканцями сходу країни (55% - за вступ, 20% – проти, 22% не прийшли б на голосування).

Опитування провели 18-19 червня серед населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв'язок. Результати зважені з використанням актуальних даних Державної служби статистики України. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Всього соціологи опитали 1200 респондентів методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,8%.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]