Вже сотні росіян, які мешкають в Україні, спалили свої паспорти рф; у ДБР розповіли кілька їхніх історій (ВІДЕО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Державне бюро розслідувань майже щодня виявляє нові факти спалення громадянами, які мешкають на території України, російських паспортів. Зростає й кількість охочих вийти з російського громадянства та отримати український паспорт.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Мешканець Рівненщини

Так, 50-річний мешканець Рівненської області на знак протесту публічно спалив свій паспорт громадянина рф і військовий квиток та закликав інших земляків вчинити так само.

Він народився в Україні, але ще малим переїхав із батьками на Камчатку. Там прожив більшу частину свого життя. Служив в армії у Амурській області та здобув спеціальність рядового радіотелефоніста.

У 2019 році повернувся до рідного краю доглядати за старим батьком, який також хотів зустріти старість на Батьківщині.

«Тут я не спостерігаю ні нацизму, ні фашизму... Я засуджую злочинні накази президента путіна, засуджую тих, хто їх виконує. Не хочу бути громадянином рф! Готовий позбутися громадянства — чим швидше, тим краще», — наголошує він.

У росії в чоловіка залишився 18-річний син. Уся родина переймається, що його призвуть до війська, адже тоді фактично він мав би піти воювати проти свого батька та діда. Чоловік каже: «Нехай краще мій син сяде до в’язниці, аніж піде на війну».

Мешканець Чернігівщини

Мешканець анексованого Крим закликає всіх українців, яких змусили отримати російський паспорт на окупованих територіях, позбутися його.

У 2014 році після окупації півострова чоловік був змушений оформити «червоний» паспорт. Але невдовзі, після того як побачив зневажливе ставлення керівництва рф до українців, вирішив повернутися на батьківщину — на Чернігівщину.

Він закликає російських солдатів не виконувати злочинних наказів їхнього керівництва і почати думати «власною головою».

«Я на власні очі бачив усі звірства, які чинить тут російська армія, знищуючи інфраструктуру мирних міст, знищуючи місцевих жителів, бомблячи лікарні… У лютому я добровольцем пішов до військкомату, щоб боронити власну державу», — зауважує він.

Мешканець Львівщини

У Львівській області 64-річний громадянин росії також вирішив позбутися свого російського паспорта. Чоловік мешкає в регіоні з 1998 року, вахтовим методом працював у росії в газодобувній галузі.

На знак протесту проти дій росії в Україні спалив свій російський паспорт і закликав своїх земляків, які мешкають в Україні, зробити так само.

«За 14 років, які прожив в Україні, жодних утисків від українців не зазнавав. Не хочу бути громадянином країни, яка влаштувала геноцид українському народу, тому знищую свій паспорт», — заявив він.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні ожеледиця, сніжитиме та дощитиме
19:07
Мінімум троє гравців ВК "Решетилівка" не повернулися в Україну після матчу в Бельгії. Приватний клуб фінансується з обласного бюджету Полтавщини
18:44
"Довічне" отримав фронтовик, який підірвав корумпованих "колег"-депутатів у сільраді на Закарпатті
18:05
Єгор Фірсов: Настав час попрощатись із дядьками-генералами
16:09
Вʼячеслав Курбанов: Як нам суттєво та швидко зміцнити оборону
14:05
Андрій Білецький: Зараз найскладніша ситуація за всі роки війни
13:11
Гліб Бітюков: Фатальна безсилість і неспроможність української влади
12:07
Суди двох інстанцій скасували незаконний штраф НБУ щодо ТОВ «Укрфінстандарт», незважаючи на тиск з боку зам голови НБУ Дмитра Олійника
12:02
Навіщо Зеленський/Єрмак викинули з оборонки Федорова
11:44
Там де влада з головою: Німеччина вже готується до можливого нападу рф на НАТО

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]