Welt: ЄС погодив проект гарантій безпеки для України

|
Версия для печатиВерсия для печати

Посли 27 країн Європейського союзу погодили конфіденційний проект, який описує гарантії безпеки для України, повідомила газета Welt із посиланням на документ. Згідно з його текстом, Євросоюз зобов'язується надавати Україні консультації протягом доби у разі агресії проти держави, пряма участь солдатів ЄС у конфлікті виключається.

Документ передбачає, що розмір фонду допомоги Україні у 2024 році сягне €5 млрд, у майбутньому він може бути розширений залежно від потреб української армії та можливостей країн Європейського Союзу. Крім того, пише Welt, Брюссель обіцяє постачання озброєння, навчання солдатів, надання допомоги у реформуванні сектору безпеки України та протидії гібридним загрозам. Газета уточнює, що зараз Брюссель обговорює умови 11-сторінкового договору з Києвом, гарантії планується надати до початку липня. Очікується, що вони будуть працювати до моменту вступу України до ЄС та НАТО.

Як передає Welt, поки що лише сім держав з Європейського союзу погодилися надати Україні гарантії безпеки: Німеччина, Данія, Франція, Італія, Фінляндія, Нідерланди та Латвія, в тому числі Великобританія, що вийшла з ЄС. За твердженням газети, ще вісім країн відмовилися укладати угоду, серед них Словаччина, Угорщина, Хорватія, Болгарія, Кіпр, Ірландія, Австрія та Мальта.

У Вашингтоні 9-11 липня відбудеться саміт НАТО. За даними італійської газети Corriere della Sera, на саміті країни НАТО можуть затвердити новий підхід до українського конфлікту. Крім того, альянс планує взяти на себе координацію військової допомоги Україні та підписати декларацію з відмовою від прямого втручання у збройний конфлікт.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]