Юрій Бутусов: Чи захищатиме підприємців Рада підприємців?

|
Версия для печатиВерсия для печати

"(чи це буде декорація, для вирішення особистих питань учасників та піару Єрмака?)

Кури подякували голові офісу лисиць, що лисиці почали красти кур та яєць на 20% менше і на 50% скоротили кількість нападів на курники.

Такі враження виникли після переглядів вражень учасників Ради підприємців від зустрічі з керівниками влади 24 квітня. Як заявив на зустрічі Ради заступник генпрокурора Д.Вербицький, закрито 20% кримінальних проваджень проти підприємців, а кількість обшуків та арешту майна підприємств скорочено на 50%. Підприємці, які про це написали, в кінці чомусь усі дякують особисто Андрію Борисовичу Єрмаку, голові офісу.

Чи не забули чому Зеленський був змушений створити Раду підпримки підприємців? Через протест проти сфальшованої справи проти бізнесмена Мазепи. І що зараз з справою Мазепи? І чому не закриті тисячі справ проти інших підприємців, чому продовжують блокувати податкові накладні? Жодних коментарів.

Ви ж підписали "Маніфест 42" щодо справи Мазепи, і заявили, що стали на шлях бооотьби за свої права, і влада злякалась, що бізнес почав єднатися у захисті своїх прав, створив собі субʼєктність та самостійний вплив у суспільстві. І тільки тому Зеленський та Єрмак створили Раду, і тільки тому вони імітують ці перемовини, щоб ви почали хвалити владу. Щоб прикритись від порушення прав більшості підприємців голосами тих небагатьох, кого включили в Раду підприємців.

Як можна дякувати Єрмаку за те, що держава (а не якийсь голова офісу особисто) сама повинна робити за законом?

Ви дякуєте Єрмаку, тому що чудово знаєте, що саме офіс президента - це головний осередок корупції та саме звідти віддаються накази порушувати незаконні справи, обшуки, фальшувати судові вироки, затримувати бізнесменів, щоб вибити з них гроші та майно. І знаєте, що саме Єрмак віддає накази.

Сподіваюсь, що державні контракти, які отримали деякі учасники Ради підтримки підприємців, що схвально оцінили дії влади, ніяким чином не вплинули на їх особисту позицію, і насправді Рада підприємців добʼється закриття найгучніших незаконних справ, порушених проти бізнесу, відміни незаконного блокування податкових накладних, почне виступати проти корупції на кордоні тощо. Чекаємо на нові заяви без принизливого підлабузництва."

Автор: Юрій Бутусов, головний редактор видання Цензор.НЕТ

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]