Юрій Касьянов: Дрони, як неіснуючий рід військ

|
Версия для печатиВерсия для печати

"На зорі авіації, коли літаки тільки з'явилися, а Перша світова війна вже розпочалася, багатьом генералам здавалося, що авіацією можна командувати так само, як кавалерією, тому в авіатори часто засилали поганих кавалеристів. Толку від цього не було, бо літак - не лощадь, у стійло його не поставиш.

Потім пробували віддати авіацію артилеристам, бо літаки часто використовували для розвідки цілей і коригування артогню, але гармаші теж виявилися поганими командирами для авіаторів, бо гармати не літають.

Хотіли відправити авіацію в піхоту, бо піхотинці вміють усе, і будь-який бравий сержант легко змусить літак літати за командою. Але й піхота не змогла.

Тоді покликали військово-морських офіцерів, які всі як один були інженерами, бо кораблі тоді були дивом науки і техніки. І в морських - вийшло. Відтоді літаки називають "повітряними кораблями", а літакову ескадру - ескадрильєю.

До чого я все це? - Допоки у нас буде ставлення до безпілотників і дроноводів як до неіснуючого роду військ, яким можуть командувати й керувати всі, кому не лінь - без освіти, досвіду, знань - все буде так само погано, як і у військовій авіації після її народження."

Автор: Юрій Касьянов, ЗСУ

(Джерело).

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]