Юрій Касьянов: Скільки треба витрачати на війну, щоб вистачило на оборону Авдіївки, а, можливо, і на звільнення Криму?..

|
Версия для печатиВерсия для печати

"Ворог підступно розпочав просування на Авдіївку. Як же так! - скаржиться обиватель, - Нам обіцяли наш великий наступ, сухопутний коридор, Мелітополь, Маріуполь, Крим ще цього літа! Авдіївки в планах не було, знову путін обдурив!..

Подивіться навколо - у новому асфальті, у новій бруківці, у нових парках і стадіонах заритий бетон незбудованих дзотів Авдіївки. У мільярдах розтрачених грошей - тисячі дронів, снаряди, ракети, натовські аптечки, якісні турнікети. У них - піт, біль і кров наших бійців.

Наступного року Україна витратить на оборону понад 21% ВВП. Рекордна сума, якщо порівнювати з попередніми роками: у 2013 році на армію дали 1%, а від початку війни стали виділяти 2,5-5,5%, яких, звісно, ні на що не вистачало, але ось за ці копійки великий гетьман і "відродив" армію, а потім "велике будівництво" завершило "підготовку" до повномасштабного вторгнення.

П'ять відсотків, які були раніше, це, до речі, взагалі не бюджет країни, що воює. Такі гроші витрачали західні країни в роки Холодної війни. Холодної, не гарячої!

Обіцяні 21,6% - це вже ого-го! Тільки армія у нас стала щонайменше в 4 рази більшою. А щоденні витрати на техніку, паливо, снаряди, ракети, гранати, патрони взагалі колосальні. Знову не вистачить ні на що. Хіба що союзники допоможуть...

Скільки ж треба витрачати на війну, щоб вистачило на оборону Авдіївки, а, можливо, і на звільнення Криму?..

У роки Другої світової війни США витрачали на оборону в середньому 43,4% ВВП, Британія - 55,7%, Німеччина - 67,8%, Японія - 49,7%, СРСР - 55% нацдоходу.

За ці гроші в Штатах було вироблено 296,1 тис. літаків, 86,5 тис. танків, 253 тис. гармат і 110 тис. мінометів. У Німеччині - 104 тис. літаків, 65,1 тис. танків, 174,5 тис. гармат і 82 тис. мінометів. У СРСР - 120 тис. літаків, 90 тис. танків, 360 тис. гармат і 300 тис. мінометів.

У всіх воюючих країнах Другої світової війни було запроваджено п'ятиденний (як мінімум) робочий тиждень і десятигодинний (як мінімум) робочий день. У США під час війни практично припинили виробництво легкових автомобілів, і повністю припинили продаж їх населенню.

Все для перемоги! - це не гасло СРСР; першими його взяли на озброєння кляті капіталісти і ринкова економіка.

Усі матеріали, ресурси жорстко нормувалися; наприклад, не можна було нічого купити в магазині, що містило в собі каучук - ця стратегічна сировина йшла винятково на потреби оборонної промисловості. Військові заводи працювали цілодобово, у три зміни.

Багаті поводилися скромно і служили в армії, а не тусувалися в елітних ресторанах. Карткова система у Великій Британії була скасована тільки 1955 році...

У Києві війну непомітно. Ніхто не напружується, не працює в три зміни. Навіть нічні клуби. По п'ятницях уже з обіду - традиційна тяганина на виїзд зі столиці. Пересічний обиватель, посумувавши за Авдіївкою, поспішає на законний відпочинок.

Захід нам допоможе."

(Джерело).

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]