Юрій Касьянов: Відповідь усім прихильникам "миру"

|
Версия для печатиВерсия для печати

"У нас було багато розмов останнім часом про можливий для України "компроміс" для припинення війни, або призупинення її на якийсь термін. Розумні, шановані мною люди говорили і писали про необхідний для країни перепочинок, повернення до демократичних норм, відновлення економіки і зміцнення оборони.

Сьогодні путін усім прихильникам "миру" відповів. Він згоден припинити війну, якщо Україна віддасть Луганську, Донецьку, Запорізьку та Херсонські області, відмовиться від вступу в НАТО, і якщо з росії знімуть санкції. Хочете такий "компроміс"?..

У 1940-му році Франція капітулювала перед гітлером. Країну було розділено на "вільну" та окуповану німцями території. У 1942-му Німеччина разом з Італією без єдиного пострілу зайняли всю Францію.

Того ж 1940-го року, після виходу Франції з війни, Велика Британія продовжила боротьбу самотужки. Черчілль, який прийшов до влади, відкинув усі заклики до "компромісу" (для досягнення яких пропонувалося поділитися з гітлером колоніями), і розпочав копітку роботу зі створення антигітлерівської коаліції.

У 1941-му, після вступу у війну Сполучених Штатів і нападу гітлера на СРСР, поразка Німеччини була вирішена. Страшно уявити, що сталося б, якби в 1940-му Великобританія, за прикладом Франції, відмовилася б від боротьби.

Будь-яка поступка ворогові посилює його.

Сьогодні ми перебуваємо в умовному 1940-му, коли нам пропонують "мир" рівнозначної смерті. Тому що після задоволення домагань агресора, світ забуде про нашу війну, перестане напружуватися і допомагати. І тоді окупація решти території України може відбутися без єдиного пострілу."

Автор: Юрій Касьянов, ЗСУ

(Джерело).

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]