Юрій Касьянов: Ми віримо

|
Версия для печатиВерсия для печати

"41666 - стільки фпв-дронів має бути виготовлено на сьогодні, 15 січня, щоб укластися в мільйон дронів за 12 місяців. Крім того, має вже бути на складах і у військах 4166 дронів-камікадзе середньої дальності і 41 дрон великої дальності, схожих на іранські "шахеди". Саме такі обсяги виробництва нам обіцяли президент і міністр стратегічних галузей промисловості.

Ми віримо. Але непогано було б час від часу бачити звіти з цього приводу: скільки яких дронів виготовлено; скільки контрактів, на яку суму і на яку кількість дронів укладено; скільки грошей витрачено; скільки тисяч квадратних метрів заводів і фабрик введено в експлуатацію; скільки тисяч нових робітників найнято.

Не треба розкривати державну і військову таємницю - широкій громадськості, виборцям і супротивнику зовсім не потрібно знати, де розташовані ці заводи, які фірми і волонтерські команди роблять дрони, де ці дрони зберігаються.

Нічого, крім обіцяного високим відповідальним керівництвом, - кількість дронів на місяць і ціна. Непогано було б, звісно, і тішити обивателя новими фішками - скільки дронів із тепловізорами, скільки із самонаведенням, скільки стандартних боєприпасів до них виготовлено.

Але це вже дрібниці, якщо вже сьогодні є 41666 фпв-дронів, 4166 дронів-камікадзе середньої дальності і 41 дрон великої дальності. Так є чи ні?"

Автор: Юрій Касьянов, ЗСУ

(Джерело).

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]