За півтора місяці ФДМУ продав держмайна на 645 млн


До державного бюджету за січень і 14 днів лютого 2023 року надійшло 645 млн грн від приватизації державного майна.
Про це повідомила народна депутатка, голова парламентського Комітету з питань бюджету Роксолана Підласа.
“Приватизація працює навіть під час війни – з початку року до державного бюджету надійшло 645 млн грн від приватизації державного майна. З них 464 млн грн тільки за 14 днів лютого”, - написала вона.
Нардеп очікує, що після невеликої паузи в січні, Фонд виходить на середні показники минулого року, які на її думку, перевершать їх.
Після запуску малої приватизації по новому закону у вересні минулого року, до державного бюджету щомісяця надходило в середньому близько 470 млн грн. Всього в 2022 році на аукціонах малої приватизації держава заробила 1,7 млрд грн.
Найдорожчими об’єктами, за які вже надійшли кошти цього року, стали Усть-Дунайський порт (201 млн грн), готель «Власта» у Львові (115 млн грн), Сторонибабський спиртзавод (142 млн грн) та Жовтневий спиртзавод (85 млн грн).
В тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- У п'ятницю в Україні почнеться потепління, але все ще дощитиме
- 19:18
- Сергій Фурса: Чому Сі не їде і не дзвонить
- 18:45
- Соня Кошкіна: Лавра: що далі
- 18:15
- Азад Сафаров: Що мають робити в Міноборони та Офісі Президента, коли попит на новини з України падає
- 17:46
- БЕБ очікувано "завалив" роботу - ключовий для економіки правоохоронний орган "перезавантажують"
- 17:29
- ВАКС визнав винною в недостовірному декларуванні народну депутатку
- 16:40
- Всі рецептурні ліки з 1 квітня будуть продавати за електронним рецептом
- 16:07
- Через перешкоджання роботі державної комісії в Лаврі подали заяву до поліції
- 15:36
- У Чернігові депутатів міськради масово викликали в суди та військомати, аби зірвати сесію - щоб Офіс Президента міг "пиляти" гроші громади
- 15:01
- ДБР і ГПУ провалили екстрадицію Жеваго з Франції. Таке робиться умисно
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .