Забудовники виставляють довоєнні новобудови по "воєнним" цінам, але продажі стоять

|
Версия для печатиВерсия для печати

Попри значне зниження продажів на ринку нерухомості, ціни на квартири в новобудовах України станом на липень продовжують зростати і перевищили довоєнний рівень.

Про це повідомляє сайт з пошуку нерухомості ЛУН.

Зазначається, що кількість продажів за підсумками червня поточного року "значно нижча за довоєнну". Статистика не наводиться. Проте, за неофіційними оцінками рієлторів, угоди купівлі-продажу обраховуються буквально одиницями.

Водночас це не бентежить забудовників, які продають новобудови, які були зведені ще до війни, по нових цінах. І закладають у ціни навіть такі фактори, як відкладений старт будівництва нових черг.

"Забудовники аргументують це двома чинниками. По-перше, росте собівартість будівництва, по-друге, старт будівництва нових черг відкладається", - йдеться в повідомленні.

Наскільки можна довіряти таким аргументам, показує той факт, що найбільше ціни на нерухомість зросли саме в регіонах, де темпи будівництва відбуваються швидшими темпами.

Так, у західних областях показник сягає 90%, в Одеській області – понад 60%, в столиці – 40%.

 

Ціни у цих регіонах у червні на квадратні метри в новобудовах також зросли у порівнянні з лютневими, у повній відповідності з темпами відновлення будівництва. Найбільше - у Львові, на другому місці Одеська область, на третьому - Київ та Київська область.

Водночас, ціни у столиці все ще випереджають загальноукраїнські.

Нагадаємо, за всіма оцнками експертів, ціни на нерухомість в Україні мають знижуватися, навіть попри зростання цін на будматеріали.

Крім того, експерти попереджають, що довоєнні стандарти житла вже не будуть користуватися попитом у покупців.

До речі, на Київщині вже зводять перші будинки замість зруйнованих. 

Таке житло на три кімнати матиме площу 90 м кв. Прогнозована собівартість – 1,1-1,2 млн грн. Ця сума не включає в себе умеблювання і ремонт. Однак до неї входить встановлення всієї необхідної сантехніки.

Буде ще кілька варіантів будинків – на 60 м кв. та 120 м кв.

Загалом лише в Київській області буде відбудовано 5 000 зруйнованих об'єктів.

Водночас, експерти вважають, що, наприклад, у столичному регіоні нерухомість не користуватимться попитом ще 5-10 років. І це додасть факторів, які мають призвести до зниження цін до 30%.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

14:18
ПЦУ спростувала міф про те, що жінкам неможна перебувати у церква в брюках і з непокритою головою
12:59
Щільність застосування дронів на бахмутському напрямку небачена раніше — військовий
10:55
Шабунін: Офіс Генпрокурора закрив понад 1,2 тис. проваджень щодо бізнесу, проте лише 2 з них належать БЕБ, яке "стриже" підприємців
09:02
Офіс генпрокурора після аудиту закрив кожну п'яту справу проти бізнесу, найбільше "туфти" плодить ДБР "імені Татарова"
08:27
Українські чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова КМУ
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 25 квітня
20:00
У четвер дощитиме на Правобережжі, на півдні та на сході до +26°С
18:04
Випробування солідарністю - воно ще тільки чекає на Україну
17:31
Открытие компании в Эстонии и оформление иностранного банковского счета: что нужно знать
16:29
Кримінальні оборудки із землею: крім Сольського, підозру отримав його заступник

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]