Застава в 10 млн і електронний браслет: суд обрав запобіжний захід екс-прокурору Дмитру Борзих, який є "смотрящім" за КНДІСЕ від Офісу президента

|
Версия для печатиВерсия для печати

Борзих офіційно чи ні, але вирішує питання або ж представляє інтереси, зокрема у справах олігархів Ігоря Коломойського та Бориса Кауфмана, ексдепутата Київради Олександра Грановського, власника Винниківської тютюнової фабрики Григорія Козловського та ексголови НБУ, який втік за кордон, Кирила Шевченка.

Його підозрюють у організації несанкціонованого доступу до Єдиного державного реєстру судових рішень.

Слідчий суддя частково задовольнив погоджене прокурором САП клопотання детективів НАБУ та застосував до одного зі столичних адвокатів, якого слідство вважає організатором несанкціонованого доступу до Єдиного державного реєстру судових рішень, запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 10 млн грн.

Як йдеться у повідомленні Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, на підозрюваного також покладено низку процесуальних обов’язків, зокрема носіння електронного засобу контролю.

За інформацією джерел ZN.UA, йдеться про Дмитра Борзих, який раніше був заступником вже колишнього головного військового прокурора Анатолія Матіоса. 1 квітня НАБУ повідомило йому про підозру. 

За версією слідства, зловмисники використовували спеціальний скрипт, а також логін і пароль одного з київських суддів, щоб мати доступ до закритої частини реєстру.

Це дозволяло їм фактично в режимі реального часу отримувати відомості про заплановані обшуки та доступ до повних текстів судових рішень з усіма даними осіб та передавати її клієнтам. Загалом було здійснено майже 40 тисяч пошукових запитів та переглянуто понад 7,5 тисячі судових рішень.

Досудове розслідування триває, встановлюються інші причетні особи та епізоди злочинної діяльності.

За даними ZN.UA, підозрюваний Борзих має доступ на Банкову та особисто до заступника керівника ОПУ Олега Татарова, а також є "смотрящім" у Київському науково-дослідному інституту судових експертиз (КНДІСЕ).

Джерела ЗМІ стверджують, що Борзих офіційно чи ні, але вирішує питання або ж представляє інтереси, зокрема у справах олігархів Ігоря Коломойського та Бориса Кауфмана, ексдепутата Київради Олександра Грановського, власника Винниківської тютюнової фабрики Григорія Козловського та ексголови НБУ, який втік за кордон, Кирила Шевченка.

«Аргумент»


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Новини партнерів

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]