Зеленський представив План перемоги на засіданні Ради ЄС
У четвер, 17 жовтня, президент Володимир Зеленський виступив на засіданні Європейської Ради та представив "план перемоги", або ж – стратегію примусу Росії до реальної дипломатії.
Зеленський наголосив, що європейська єдність – це також зброя, яка забезпечує безпеку не лише для України, але й для всіх європейських народів.
Він акцентував на необхідності провести другий Саміт миру, щоб покласти край війні та анонсував Рамкову формулу миру, яка включає всі аспекти відновлення миру.
"Ми вже провели чотири зустрічі щодо пунктів Формули миру. Сьогодні у Франції проходить п'ята. Я вдячний Франції за її проведення. У листопаді ми розробимо повноцінний документ на основі Формули миру і поділимося ним з усіма, в тому числі з росіянами, на Саміті миру", – поділився він.
Зеленський зазначив, що Росію підготувати до "справжньої дипломатії" та примусити до "справедливого миру" може "план перемоги".
Він звернувся до учасників саміту із закликом допомогти реалізувати його.
"Якщо ми почнемо зараз і будемо слідувати "плану перемоги" – ми зможемо закінчити цю війну не пізніше наступного року", – наголосив Зеленський.
За словами українського лідера, метою плану є зміцнення не лише України, а й усієї євроатлантичної спільноти.
"Росія вдасться до дипломатії лише тоді, коли побачить, що силою нічого не доб'ється. Ми повинні створити належні умови, щоб закінчити цю війну", – наголосив він.
Зеленський акцентував, що Україна готова покласти "план перемоги" на стіл європейським лідерам і розраховує на їхню підтримку.
"Україна готова до справжньої дипломатії. Але для цього ми маємо бути сильними. Силоміць нав'язані перемир'я замість справедливого миру ніколи не забезпечували безпеку. Ніхто не щасливий, коли повертається війна", – підсумував він.
Також президент окремо представив кожен пункт "плану перемоги".
Нагадаємо: "План перемоги" складається із п’яти пунктів. Перший передбачає невідкладне запрошення України у НАТО, для чого потрібна рішучість партнерів.
Другий пункт – про перенесення війни на територію Росії, третій пункт передбачає розміщення в Україні "комплексного неядерного стратегічного пакета стримування", четвертий пункт – про інвестиції у видобуток в Україні цікавих для багатьох країн цінних ресурсів та пʼятий пункт – про "післявоєнний час".
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 12:10
- Тетяна Ніколаєнко: Жонглювання цифрами щодо неякісних мін
- 10:01
- Марина Данилюк-Ярмолаєва: Для чого такий "комунікаційник" не-українській ментально владі
- 08:00
- Ворог просунувся в Торецьку та біля п’яти сел на Донеччині
- 07:54
- Сирійські повстанці зайняли Дамаск, Асад втік
- 20:00
- У неділю мокрий сніг і вітер пануватимуть в Україні
- 18:03
- Іран евакуйовує своїх військових із Сирії
- 17:27
- Однокурсник Єрмака, який очолив Мінкульт, призначив поплічника Медведчука директором Центру стратегічних комунікацій
- 16:07
- Україна може втратити 5 важливих міст у Донецькій області
- 14:10
- Справжні друзі: Латвія та Литва вимагають негайного виходу західних компаній з росії
- 13:07
- Про корумповану владу Зеленського: в. о. мера Чернігова Ломако подає у відставку - "Місто взяли в заручники. Ціна - моя посада. Щоб місто вижило, я цю ціну заплачу"
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.