Зеленський: Радбез ООН має або усунути росію як джерело війни, або самоусунутися

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент України Володимир Зеленський у вііторок, 5 квітня виступив на Радбезі ООН, скликаному через звірства росіян в Бучі.

Зокрема, президент заявив, що організація не задовольянє наразі основній функції, заради якої була створена  - гарантувати безпеку в світі.

Радбез ООН повинна самоусунутися, якщо не можуть усунути Росію, як джерело війни, заявив Зеленський. 

Основні тези виступу українського президента:

У Бучі немає жодного злочину, якого б вони не вчинили. Вони вбивали цілі сім'ї - дорослих та дітей, намагалися спалити людей. Декого застрелили на вулицях, деяких убивали в будинках, на них наїжджали танки, поки вони були в авто, жінок гвалтували та вбивали на очах дітей.

Агресор спровокував продовольчу кризу, яка може призвести до голоду в Африці та Азії та політичний хаос, у країнах, які стикаються з тим, що зникає їхня система безпеки.

Світ бачив, що відбувалося в Бучі, світ має побачити, що вони зробили в інших містах і регіонах країни.

Ви знаєте, що скаже рф на такі дії. Після того, як вони збили Боїнг над Донбасом, що вони говорили в Сирії - вони посилаються на різні версії, навіть заявляють, що це все постановочні кадри.

Мета ООН - підтримання миру, щоб не допускати порушення. Але порушено вже першу статтю статуту. Якщо порушено першу статтю, у чому сенс інших статей? Зараз результат дій рф - найжахливіші злочини всіх часів.

російське керівництво веде себе як колонізатор у давнину - вони мають намір перетворити українців на мовчазних рабів, грабують села, крадуть продовольство, виривають золоті сережки з вух, користуються вето в Раді безпеки. Ми не повинні дозволити, щоб це залишилося безкарним.

Якщо ситуація продовжиться, то країни покладатимуться лише на силу зброї, щоб забезпечувати свою безпеку, ООН можна просто закривати.

Всі, хто дає злочинні накази, постануть перед трибуналом, напевно, таким самим як Нюрнберзький.

Зараз головне - перетворення системи ООН. Я пропоную провести конференцію у Києві та обговорити, як реформувати систему безпеки у світі, як підкріпити міжнародне право. На конференції ми поговоримо як гарантувати межі та недоторканність держав, як підкріпити міжнародне право.

Але якщо ви не знаєте, як прийняти рішення, у вас є 2 шляхи - або усунути росію як джерело війни, щоб росія не блокувала рішення, пов'язані з її власною агресією, і тоді ми зробимо все, щоб встановився мир. Другий варіант - самоусуньтеся. Якщо, крім розмов, ви ні на що не здатні, іншого варіанту не залишається. Україні потрібний мир, Європі потрібний мир, всьому світу потрібний мир».

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]