Зеленський звернувся до Ізраїлю: де підтримка, де зброя? (ВІДЕО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Україна вдячна ізраїльському суспільству за підтримку у протистоянні російській агресії, проте також хоче й допомоги з боку влади Ізраїлю, якої наразі немає.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час відеоспілкування зі студентами та професорами провідних освітніх і дослідницьких закладів Ізраїлю.

«Я вдячний народу Ізраїлю, я вдячний вам за щиру та емоційну підтримку українців. Вдячний за всі українські прапори, які з'явилися на ваших вулицях – ми все це бачимо, ми все це високо цінуємо. За всі ті слова, які прозвучали на нашу підтримку у вашому суспільстві. Я вдячний вашому великому народу. Але ми хотіли б підтримки від вашої влади. Мені здається, це справедливо», - сказав Президент.

Як приклад він навів, зокрема, Люксембург, чиє населення близько 600 тис. осіб, але який надав Україні оборонну підтримку в розмірі 15% свого оборонного бюджету; країни Балтії, які відправили українцям необхідну зброю; Польщу, яка надає життєво важливу логістичну допомогу і прийняла 2,5 млн українських переселенців, та інші держави.

«Що Ізраїль? Ми розуміємо, що вам непросто, але ми б дуже хотіли записати в колонку навпроти вашої держави у таблицях про допомогу нашій армії, що ми отримали. Ми б хотіли там щось записати», - підкреслив глава держави.

Він розповів про Ірландію, з якою в української культури немає таких глибинних зв'язків, як, наприклад, з культурою, людьми, історією Ізраїлю, але яка скасувала візовий режим для українців, а влада Ізраїлю призупинила безвізовий режим.

«Саме зараз це відбувається. Я не хочу давати цьому оцінок і не маю права. Абсолютно не маю права. Це вибір кожного й кожної держави. Я просто хочу, щоб ви самі подумали про це», - зауважив Зеленський.

Також він нагадав, що коли держави світу запроваджують санкції проти росії, то це не про гроші чи бізнес, а про цінності й загальну безпеку, проте Ізраїль поки не долучився до санкційного режиму.

«Втім, я хочу подякувати за медикаменти, які ви відправляли нашій країні. На жаль, за більшістю пунктів необхідної допомоги від Ізраїлю Україні мені немає чого сказати», - заявив Президент.

За його словами, така ситуація з декількома державами, але українські й ізраїльські громадяни повʼязані між собою, і «відчувається, що ваше суспільство розуміє ці потреби».

Зеленський зауважив, що не знає, чому виникла така ситуація й непорозуміння з деякими представниками ізраїльської влади.

З 24 лютого в Україні триває повномасштабна російська воєнна агресія.

Нагадаємо: Рада зробила євреїв найбільш захищеною етнічною спільнотою в Україні

Фото: ОП


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:10
25 вересня, в Україні, погода буде літня, без опадів, до +27°С
19:27
Диверсанти провели вдалі рейди під Москвою знищуючи техніку рашистів
18:14
ППО окупантів в Криму не здатна впоратися з крилатими ракетами західного виробництва
17:11
Пашинян піддав сумніву ефективність ОДКБ та російських миротворців й наголосив на ратифікації Римського статуту
16:01
Євросоюз заповнив підземні газові сховища до опалювального сезону на два місяці раніше від плану
15:46
Ще один літак набитий "вагнерівцями" розбився вщент, тепер це був Іл-76 у Малі
14:29
По будівлі ФСБ в російському Курську вдарив безпілотник
13:28
Авіаудар по Бериславу та артудар по Херсону нанесли російські окупанти, є загиблі та поранені
12:28
Військо Польське хочуть зробити найсильнішою сухопутною армією в Європі
11:22
Австралія підтримала вимогу обмежити вето Росії в Раді безпеки ООН

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]