$18 млрд необхідні Україні для повернення боргів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Україні для погашення дефіциту бюджету і виконання боргових зобов'язань потрібно в найближчі два роки залучити $18 млрд.

Про це заявив у вівторок на прес-конференції провідний економіст Світового банку, керівник програм СБ в Білорусі, Молдові та Україні Фарук Кхан, повідомляє Укрінформ.

"Потреби у фінансуванні дефіциту бюджету та погашенні боргу (в тому числі внутрішнього) у перерахунку на долари оцінюються у $18 мільярдів у 2018 та 2019 роках (7,3% ВВП на рік), з яких близько $8 млрд можуть бути профінансовані із зовнішніх джерел, а решта – на внутрішньому ринку", - сказав Кхан.

Він підкреслив, що для того, аби отримати необхідне зовнішнє фінансування від єврооблігацій та міжнародних організацій, дуже важливо завершити ключові реформи, що очікують на розгляд, для четвертого огляду програми МВФ до літа 2018 року.

Кхан також зауважив, що досягнення цільових показників дефіциту бюджету на 2018 та 2019 роки може бути ускладнене через оптимістичні прогнози надходжень, тоді як видатки можуть виявитися вищими. Виконання плану доходів бюджету, за його словами, вимагатиме додаткових зусиль щодо детінізації економіки, в той час як нещодавні реформи у сфері освіти, охорони здоров'я, державного управління та пенсійного забезпечення призводять до тиску на видаткову частину у розрізі оплати праці та соціальних програм.

У цьому контексті досягнення цільових показників дефіциту бюджету, за даними Світового банку, потребує покращення адресності субсидії на житлово-комунальні послуги, визначення доступних варіантів перегляду пенсій у державному секторі та супроводження підвищення заробітної плати відповідними заходами щодо оптимізації мереж шкіл та лікарень та кадрового складу державних службовців.

Раніше повідомлялося,що Світовий банк прогнозує у 2018 році інфляцію в Україні близько 10%, оскільки залишаються досить значними інфляційні ризики.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У понеділок в Україні сухо лише на півночі, вдень + 13-22°С
18:05
Спільне святкування Пасхи: є бажання до такого дійти
17:11
Тетяна Чорновол: Про зброю "задротів". Перший рік у нас була війна села, прийшла черга воювати місту
16:10
НАТО нібито визначило два тригери з боку РФ після яких воно може відкрито втрутитись у війну в Україні
15:30
В окупованому Бердянську підірвали організатора катівні
14:11
На Рівненщині ченці Гурбинського монастиря ПЦУ вирощують зерно, щоб розбудувати монастир (ВІДЕО)
13:51
Обіцяна Заходом зброя може йти ще довго, але прориву рашистами фронту експерти не очікують
12:46
Останні масовані атаки рашистів завдали енергетиці збитків на понад 1 мільярд доларів
11:43
Більшість помісних церков досі не визнають автокефалію ПЦУ, бо очікують чим завершиться війна - Єпіфаній
10:45
Розвідка попереджає, що рашисти планують диверсії по всій Європі - Financial Times

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]