90 відсотків росіян дізнаються новини з телевізора, — опитування
В цілому 90 відсотків росіян дивляться новинні передачі, з них більша частина дізнається новини з ефірів трьох телевізійних каналів: «Первого канала» (72 відсотки), «Росії-1» (46 відсотків) і «НТВ» (40 відсотків).
Про це свідчить опитування російського "Левада-центру», пише Радіо Свобода.
«Найбільш неактивними одержувачами теленовин є респонденти у віці від 18 до 24, серед яких кожен четвертий не дивиться новинні передачі. У жителів Москви джерела отримання новин різноманітніші - вони частіше звертаються до «Москва 24», «ТВЦ», «РБК» і так далі», - відзначають статистики.
Як відзначають в Центрі, інтернет-користування істотно не диференціює «рейтинг» новинних джерел, який як для користувачів, так і для тих, хто інтернетом не користується, практично ідентичний.
В тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 12:04
- Дружина керівника управління ДБР Ігоря Гейди володіє нерухомістю вартістю сотні тисяч доларів, - розслідування NV
- 11:02
- НАБУ обшукує у "смотрящого" за Києвом
- 10:26
- Міністр оборони Ізраїлю доручив підготувати план переселення палестинців із Гази
- 10:01
- Ворог захопив центр Часового Яру, оборона міста триває
- 09:03
- Демарш: Рубіо відмовився їхати до ПАР на зустріч G20
- 08:52
- Урядові судна США відтепер ходитимуть через Панамський канал безоплатно
- 08:40
- Шість прокурорів Хмельниччини не змогли підтвердити статус інвалідів
- 08:00
- Ворог просунувся в Андріївці та Дачному
- 20:00
- В Україні у четвер подекуди незначний сніг, вночі до -6°С
- 19:38
- Мирний план Трампа можуть представити вже наступного тижня
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.