Активісти склали список негідних кандидатів до Антикорупційного суду

|
Версия для печатиВерсия для печати

Центр протидії корупції спільно з Фондом DEJURE, АвтоМайданом і Трансперенсі Інтернешнл Україна склали список претендентів на посади суддів Антикорупційного суду, що мають не бездоганну репутацію.

Вказані громадські організації проаналізували майно, бізнесові та політичні зв'язки кандидатів та їхніх родин, а також попередні судові рішення кандидатів і сформували список претендентів, репутація яких під сумнівом.

До списку ввійшли 55 кандидатів, у діях та документах яких виявлено щонайменше одну із наступних ознак:

  • винесення політично-мотивованих рішень, зокрема проти учасників Революції Гідності, а також участь у поновленні на посадах так званих «суддів Майдану»;
  • імовірна невідповідність доходів та активів кандидатів, а також ознаки ухилення від сплати податків/приховування доходів;
  • ймовірне приховування коштовного майна або користування майном родичів за наявності сумнівів у спроможності родичів придбати таке майно;
  • систематичне (більше трьох випадків) ухвалення судових рішень під час перебування на навчанні або у відпустці;
  • ухвалення сумнівних рішень у справах, пов'язаних із корупцією будь-якого рівня;
  • порушення прав журналістів у судових засіданнях;
  • неетична поведінка поза судовим процесом

«Упевнені, що таким людям не місце у Вищому Антикорупційне суді», - зазначають активісти.

Раніше повідомлялося, що до конкурсу на посади суддів Антикорупційного суду допустили 267 кандидатів, 45% з яких не є суддями.

Нагадаємо, що 21 червня 2018 року Верховна Рада своїм голосуванням запустила Антикорупційний суд.

 

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]