Андрей Макаревич и Святослав Вакарчук дают концерт памяти Немцова в Базеле

|
Версия для печатиВерсия для печати

Концерт памяти Бориса Немцова проходит в эти минуты в швейцарском городе Базеле.

Как сообщает Радио Эхо Москвы, в нём принимают участие Андрей Макаревич и Святослав Вакарчук из группы «Океан Эльзи». Концерт приурочен к 56-му дню рождения политика. Провести аналогичное мероприятие в России на 40-й день после гибели Немцова устроители не смогли.

Добавим, сегодня в Москве на Троекуровском кладбище на могиле Немцова открыли памятник. Выступая на церемонии, лидер партии ПАРНАС Михаил Касьянов затронул тему расследования убийства Немцова.

Также в Зверевском центре современного искусства в Москве открывается выставка «Немцов мост».

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]