Багато українців продовжує користуватися секонд-хендом - держмитслужба

|
Версия для печатиВерсия для печати

Імпорт вживаного одягу за вісім місяців становить 53 тисячі тонн на суму 71,4 мільйона доларів. У порівняні з 2010 роком ввезення секонд-хенду зменшилось у вазі на 6%, але його митна вартість зросла на 27% (на 15 мільйонів доларів).

Про це повідомив Ігор КАЛЄТНІК, Голова Держмитслужби України.

Головні постачальники вживаного одягу в Україну лишаються  країни ЄС. Найбільше везуть з Великої Британії - 49%, Польщі - 10%, Нідерландів - 14%, Німеччини - 8%.

П’ята частина імпорту товарів легкої промисловості – секонд-хенд. Вживані товари звичайно є дешевшими (по вартості – лише 6% загального імпорту легпрому).

Тому очевидно, що багато українців продовжує користуватися секонд-хендом. І навряд чи так просто буде від нього відмовитися.

Тому головне завдання сьогодні – забезпечити завезення якісного, відповідно до санітарних вимог, товару. Як вирішити цю проблему в рамках ЗВТ з ЄС? Якщо говорити теоретично, то може бути запроваджена комбінована митна ставка (з одного кг вживаного одягу стягується певна сума). Але це один з варіантів, яких сьогодні багато. Який закладуть в договір – поки що не можу сказати, бо єдиної позиції з цього приводу немає.

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]