Професор САЛАЗАР – диктатура інтелігентного мізантропа

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Антоніу Салазар – португальський диктатор, який керував країною з початку 1930-х до кінця 1960-х, хоча весь цей час президентами були інші політики. Йому вдалося вивести Португалію з економічної кризи, забезпечити відносну стабільність та в 7 разів збільшити золотий запас країни за роки Другої світової війни.

Водночас, здійснюючи репресії проти опозиції, організовуючи вбивства політичних конкурентів і взявши на озброєння досвід режиму Муссоліні. Як університетський професор, аскет і мізантроп став найтихішим диктатором Європи, який співпрацював одночасно з Гітлером, Франко, Черчиллем і Рузвельтом, що таке «Нова Держава», чи була Португалія фашистською, як їй вдалося стати співзасновницею НАТО й чому Салазар помер двічі – розповідаємо у відео.

Відео: “Історія Без Міфів” 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]