Балога - землякам с бигбордов: «не сміти, не плюй, не матюкайся». Фото

|
Версия для печатиВерсия для печати

 

На Закарпатье стартовала масштабная социальная кампания «Будь человеком! Уважай себя!».

 

Как сообщает mukachevo.net, по всей области размещено около 100 бордов с тематическими посланиями о том, что бережное отношение к окружающему миру и окружающим является проявлением уважения к самому себе.

Данная социальная акция является инициативой народного депутата Виктора Балоги и соответствует одному из пунктов его предвыборной программы.

В целом кампания состоит из 5 ключевых сообщений:

 

«Не сміти на вулиці»,

«Не ламай дерев»,

«Не плюй під ноги»,

«Не свиняч за кермом»,

«Не матюкайся».

По информации Мукачево.net, рекламная кампания охватывает все Закарпатье и города областного подчинения, такие как Ужгород, Мукачево и Хуст, а также отдаленные районы края.

Об источниках финансирования данной инициативы издание не сообщает.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]