Банковская система Беларуси на краю пропасти

|
Версия для печатиВерсия для печати

Белорусы в июле купили $1306,9 млн., а продали всего 685,4 млн., сообщает пресс-служба Нацбанка.

Для сравнения, за июнь физические лица продали наличной и безналичной валюты на $619,1 млн. в эквиваленте, купили - $884,2 млн. Чистая покупка инвалюты составила $265,1 млн, сообщает сайт charter97.org.

Ранее сообщалось, что в начале июля физические лица начали забирать срочные рублевые депозиты из банков и конвертировать их в валютные депозиты или скупать наличную валюту.

Ситуацию можно охарактеризовать как панику. Только радикальные меры регулятора по взвинчиванию процентных ставок по рублевым депозитам до запредельных высот на время отсрочило обрушение банковской пирамиды.

В целом за январь-июль население Беларуси реализовало валюты на $4 млрд. 668,1 млн. в эквиваленте, купило - $5 млрд. 456,6 млн. Чистая покупка инвалюты за шесть месяцев составила $788,5 млн.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]