«Беркут» раздел догола двух строителей, облил водой и обстрелял из ружей (видео)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Как сообщают журналисты с места событий на улице Грушевского, бойцы уже одиозного спецподразделения «Беркут», совершили какой-то совершенно дикий поступок.

Как сообщает 5 канал, «Беркут» схватил двух парней, которых раздели донага и облив водой избивали руками и ногами, а затем отпустили, на улице при морозе -10 градусов. Это оказались строители из Кривого Рога, которых беркутовцы вытащили из каптерки в здании находящимся на реставрации где они спали.

Пострадавшие утверждают, что отпустив их, эти так называемые милиционеры, стали стрелять по ним резиновыми пулями из ружей. Они продемонстрировали ранения, спины на камеру.

«Аргумент»


 В тему: 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]